Išsami informacija: +370 641 11160
valiutos kursas: 4.23 (EUR > PLN)

Hasta la vista, Meksike! (MJX)

Kryptis
Centrinė Amerika, Meksika, Čičen Ica
Kelionės tipas
Pažintinė + Poilsinė kelionė
Apgyvendinimas
Zakwaterowanie MJX
Maitinimas
Kaip nurodyta programoje

Majų religinis centras Jukatane – Čičen Ica, Ušmalis, Palenkė  • Nuostabieji Kampechės pastatai ir Merida • Olmekų paslaptys La Ventoje • Susitikimas su šamanu • Puebla - ,,Angelų miestas"  • Meksiko miesto kontrastai  • Poilsis Kankune arba Majų Rivjeroje (viskas įskaičiuota).  

1457 EUR asm. / 8 dienos
Išvykimo data: 2019.12.20

Kelionės programa  

Majų religinis centras Jukatane – Čičen Ica, Ušmalis, Palenkė  • Nuostabi Kampečės ir Meridos architektūra • Olmekų paslaptys La Ventoje • Susitikimas su šamanu • Puebla - „Angelų miestas"  • Meksiko miesto kontrastai • Poilsis Kankune arba Majų Rivjeroje (viskas įskaičiuota).

1 diena
Renkamės prie Rainbow stendo 3 h iki išvykimo. Tiesioginis skrydis Dreamliner lėktuvu į Kankuną (arba kitu panašaus tipo orlaiviu). Skrydžio laikus prašome tikrinti: r.pl/rozklady. Atvykimas į Kankuną, pasų patikra, susitikimas su atstovu, pervežimas į viešbutį Kankune arba Majų Rivjeroje, vakarienė ir nakvynė. Jeigu atvyksime vėlai vakare - neturėsime vakarienės. Svarbu! Kai kuriomis kelionės datomis programos eiga gali būti sukeista, t.y. atvyksime į Kankuną, būsime oro uoste iki vakaro arba vėlaus vakaro ir turėsime vidinį skrydį į Meksiko miestą - šiuo atveju pažintinis turas prasidės nuo Meksikos sostinės ir pasibaigs Kankune.

2 diena
Po pusryčių važiuosime į Čičen Itcą (UNESCO), matysime: laiptuotą Kukulkano piramidę, kaukolių sieną, Tūkstančio karių šventyklą, pelotos aikštę, astronomijos observatoriją.Pageidaujantiems (už papildomą mokestį apie 20 USD/asm.), galimybė pamatyti vieną iš kelių Jukatane esančių karstinių ežerų - senotų. Pageidaujantys, galės pasimaudyti skaidriame Ik Kil senoto vandenyje (turėkite su savimi rankšluosčius ir maudymosi kostiumėlius). Turistai, nedalyvaujantys siūlomoje ekskursijoje, turės laisvą laiką Čičen Icoje. Vėliau pervežimas į Meridą. Pageidaujantiems, už papildomą mokestį (apie 15 USD/asm.) - pasivažinėjimas karieta kolonijinėmis Meridos gatvėmis. Vakarienė ir nakvynė Ušmalyje arba Meridoje. (Maršrutas apie 400 km).

3 diena
Po pusryčių lankysime Ušmalį - religinį Majų centrą, kuriame pamatysite Gubernatoriaus rūmus (didžiausią pastatą prieš-kolonijinėje Amerikoje); Aiškiaregio šventyklą,  keturkampį (statinių kompleksas primenantis vienuolyną). Pervežimas į Kampečę, kur galėsime trumpai pasivaikščioti žavingomis senamiesčio gatvelėmis (matysime fortus, saugojusius uostamiestį nuo piratų ir katedrą). Po pietų važiuosime į Palenkę. Vakarienė ir nakvynė Palenkėje (Maršrutas apie 550 km).

4 diena
Po pusryčių lankysimės archeologinėje Palenkės dalyje, miesto, kurį dėl neaiškių priežasčių paliko čia gyvenusi kultūra. Indėnai šį miestą paliko X amžiuje, o jis buvo vėl atrastas tik XVIII a. Būtinai turite pamatyti šventyklą (Temple of the Inscriptions), kurioje gerai išsilaikę senoviniai bareljefai ir yra majų karaliaus Pakalo kapavietė (kuris valdė 68 metus). Išvysime ir nuostabius karališkus rūmus su kambariais ir koridoriais su išraižytais reljefais, Saulės ir Mėnulio šventyklą (VII a.) su senoviniais raštais. Pamatysite pelotos aikštę, kurioje buvo žaidžiama kažkas panašaus į futbolą, manoma, kad šis žaidimas turi religinę prasmę. Keliausime į Tabasko sostinę, Viljahermosos miestą. Lankysimės La Ventos archeologiniame parke, kur išvysime paslaptingas akmenines galvas, sukurtas Olmekų - seniausios indėnų civilizacijos Meksikoje. Vakarienė ir nakvynė žaviame Katemako mieste, netoliese buvo filmuotas garsus filmas „Apokalipto”, kuriame vaidino pats Melas Gibsonas. (Maršrutas apie 470 km).

5 diena
Po pusryčių išvyksime į Katemaką, kuriame yra vienas įdomiausių gamtos rezervatų Meksikoje, čia gyvena paukščių kolonijos (garnių, kormoranų, pelikanų), beždžionės, krokodilai. Mūsų lauks susitikimas su indėnų šamanais. Jeigu bus laisvo laiko, keliausime prie Ejipantlos krioklio, tai nuostabios apie 40 m aukštį siekiančios vandens kaskados, įsikūrusio Los Tuxtlas kalnuose, apsuptos tropine augalija. Pervežimas į Pueblą - kolonijinį miestą. Vakarienė ir nakvynė. (Maršrutas apie 430 km)

6 diena
Po pusryčių išsiregistruosime iš viešbučio ir lankysime istorinį Pueblos miesto centrą, dar žinomą kaip ,,Angelų miestas” (UNESCO), o taip pat: Zócalo aikštę, senamiestį su kolonijiniais namais, Santo Domingo bažnyčią, rožinio koplyčią. Pervežimas į svarbų indėnų religinį ir politinį centrą - Teotihuakaną (UNESCO). Taip pat aplankysime Saulės ir Mėnulio piramides, kurios yra vienos didžiausių piramidžių visame pasaulyje. Vėliau turėsime pervežimą į Meksiko miestą, kuriame lankysime abiejų Amerikų ir Meksikos, Gvadalupės Mergelės šventyklą. Vakare, pageidaujantys galės sudalyvauti folkloriniame vakare Garibaldžio aikštėje - tai marianči pasirodymas ir folkloriniai šokiai (už papildomą mokestį, apie 50 USD/asm.). Vakarienė ir nakvynė viešbutyje, Meksiko mieste. (Maršrutas apie 200 km)

7 diena
Po pusryčių lankysimės istoriniame Meksiko mieste (UNESCO), pamatysime iš actekų paveldėtą Meksikos sostinę. Išvysime: Zocalo aikštę, Didžiosios actekų šventyklos griuvėsius (iš išorės), katedrą, Nacionalinius rūmus su Diego Rivera freskomis (dėl politinių priežasčių ne visada prieinami), pervežimas pagrindine miesto alėja Paseo de la Reforma į Čapultepeko parką ir ekskursija po antropologinį muziejų (didžiulė iki-Kolumbinių kultūros laikų eksponatų kolekcija, surinkta iš visos Meksikos). Jei bus laiko, pageidaujantys (už papildomą mokestį 15 USD/asm.) galės apsilankyti Latinoamericano bokšto apžvalginėje aikštelėje. Pervežimas į Meksiko miesto oro uostą. Vėlyvą popietę arba vakare - skrydis į Kankuną. Dėmesio! Priklausomai nuo skrydžio laikų ir lėktuvų užimtumo, skrydis gali būti 8 h ryto, tokiu atveju turistai turės papildomą naktį Meksiko mieste, tad 8 dieną turėtume atvykimą iš Meksiko miesto į Kankuną, tad šiuo atveju reikės laukti skrydžio į Lenkiją Kankuno oro uoste (reikės pakeisti terminalus). Vidinių skrydžių metu grupė gali būti padalinta ir skristi skirtingomis valandomis.

8 diena
Po pusryčių, pervežimas į Kankuno oro uostą ir grįžimas į Lenkiją tiesioginiu skrydžiu (užsakomasis skrydis Dreamliner lėktuvu). Nusprendusiems prasitęsti savaitės poilsį - pervežimas į pasirinktą viešbutį (galimas pervežimas užsukant į oro uostą) Kankune arba Majų Rivjeroje.

9 diena
Atvykimas į Lenkiją.

Programos pastabos:

 • Programos tvarka ir punktai gali būti sukeisti vietomis arba pakeisti. Vietinis atstovas neveda ekskursijų.
 • Meksikoje triviečiai kambariai turi 2 dvigules lovas (nebus kambarių su 3 atskiromis lovomis).
 • Muziejai yra uždaryti pirmadieniais. Šiuo atveju atstovas vietoje pasiūlys aplankyti kitą lankytiną objektą arba pakoreguos pažintinio turo programą taip, kad muziejų aplankytumėte kitą dieną.
 • Išvykimai iš viešbučių kartais bus labai anksti ryte (apie 5:00 h ryto) - galimai pusryčiai - sausas davinys.
 • Atkreipkite dėmesį, kad šie miestai: Meksiko miestas, Puebla, San Kristobalis yra 2000 m virš jūros lygio, tad pasiimkite su savimi šiltesnius drabužius.
 • Nerekomenduojame keisti pinigų Kankuno oro uoste dėl nepalankaus valiutų kurso. Pinigus galėsite pasikeisti Kankuno mieste, arba kitą dieną banke arba pakeliui esančiose valiutos keityklose.
 • Pasiimkite patogią avalynę (dalį pažintinio turo žygiuosime pėsčiomis po selvas-džiungles). Turėkite drabužius, apsaugančius nuo lietaus (taip pat turėkite dėkliukus ir dokumentams, kad apsaugotumėte juos nuo drėgmės). Reikalingi repelentai nuo uodų.
 • Į Meksiką negalima įvežti maisto.
 • Daugumoje vidinių skrydžių rankinio bagažo dydis yra 40 x 40 x 25 cm, svoris iki 10 kg (jei rankinis bagažas viršys šiuos išmatavimus, reikės mokėti baudą - apie 30 USD). Maksimalus registruoto bagažo svoris - 25 kg.

Apgyvendinimas

 • Viešbučiai: *** (vietinė kategorija) - kuklūs, bet patogūs.
 • Kambariai: dažniausiai su oro kondicionieriumi, vonios kambariu, TV bei telefonu.

Viešbučiuose:
Restoranas ir baras, kartais viešbučio teritorijoje yra sodas arba baseinas.

Maitinimas:
Amerikietiški pusryčiai (pateikiami porcijomis, dažniausiai: vaisiai, kiaušinienė, kepta šoninė arba dešrelė, duona, raguolis, nedidelis uogienės ir sviesto indelis, 1 stiklinė sulčių, 1 puodelis arbatos arba kavos), vakarienės (pateikiamos porcijomis: sriuba, antras patiekalas - dažniausiai paukštiena, rečiau - žuvis, mišrainė arba salotos arba termiškai apdorotos daržovės, bulvės arba ryžiai arba tortilija, desertas). Viešbučiuose Kankune/ Majų Riveroje ir Akapulke - programa viskas įskaičiuota (AII Inclusive) (išskyrus pirmą viešbučio parą, kuri prasideda tik atvykus į Kankuną).

Vizos

 • Pasas turi galioti mažiausiai 6 mėnesius po grįžimo iš kelionės.
 • Svarbu! Meksikoje yra tam tikrų apribojimų dėl alkoholio bei tabako įvežimo į šalį. Vienas pilnametis žmogus gali įvežti ne daugiau kaip 10 cigarečių pakelių, ne daugiau nei 25 cigarus arba 200 gramų tabako, maksimalus alkoholinių gėrimų įvežimo kiekis - 3 litrai.

Kelionės sąlygos:
Į kelionės kainą įskaičiuota:

tiesioginis skrydis į Kankuną Dreamliner lėktuvu (arba kitu panašaus lygio orlaiviu), oro uostų mokesčiai, vidinis skrydis Meksikoje, apgyvendinimas viešbučiuose kaip nurodyta programoje (7 viešbučio parų pažintinio turo metu, o pageidaujantys po ekskursijų pailsėti - 7 viešbučio paros pasirinktame viešbutyje), pervežimai autobusais arba mikroautobusais su kondicionieriais, maitinimas - kaip nurodyta programoje, lenkų atstovo pagalba Varšuvos oro uoste, lenkų atstovo globa Meksikoje, aukščiau pateikta turistinė programa, TU Europa draudimas (standartinis: CP, NNW, KL, bagažas).

Į kelionės kainą neįskaičiuota:
privalomas dalyvavimo programoje mokestis, mokamas vietoje Rainbow atstovui - 285 USD/asmeniui (į šią sumą įeina arbatpinigiai gidams, vairuotojams, bagažo nešikams, padavėjams, gidams, įėjimo į lankytinus objektus bilietai, Tour Guide sistema). Viešbučiuose, esančiuose Kintana Roo (Quintana Roo) registratūroje reikės mokėti turistinį mokestį - apie 1 USD kambariui/nakčiai. Į kelionės kainą neįskaičiuotos papildomos ekskursijos, paminėtos programos aprašyme, vietinės ekskursijos Kankune/Majų Rivjeroje, visos asmeninės išlaidos.

Klientų atsiliepimai:
Klientai vertina šį turą 5.4/6. Tikrinkite atsiliepimus: https://r.pl/hasta-la-vista-mexico/zakwaterowanie-mjx

Kita
Skrydis

Lėktuvas PLL LOT Dreamliner tiesioginis skrydis arba kitas plačiafiziuliažinis lėktuvas su galimybe pasirinkti kelionės klasę. Kategorija LOT CHARTERS Economy maitinimas - įskaičiuoti 2 patiekalai (šiltas patiekalas ir sumuštinis su kumpiu arba sūriu). Neribotas mineralinis vanduo. Kiti alkoholiniai ir nealkoholiniai gėrimai - už papildomą mokestį iš „Sky” baro meniu. Kategorija  LOT CHARTERS Premium ir Business - į kainą įskaičiuotas platesnis meniu: pasirinktini alkoholiniai gėrimai (ribotais kiekiais) bei nealkoholiniai gėrimai, taip pat padidintas bagažo limitas. Visose klasėse mažas monitorius prieš kiekvieną sėdynę. Daugiau informacijos apie lėktuvus internetiniame puslapyje arba jūsų turizmo agentūroje. Jeigu nebus galimybės skristi Dreamlineriu, PLL LOT pasirūpins tuo, kad pakaitinis lėktuvas būtų panašaus standarto (tiesioginis skrydis).

Tour Guide sistema
Bevielė sistema su ausinukais, leidžianti turistams patogiau dalyvauti ekskursijoje.

Papildoma informacija