Išsami informacija: +370 641 11160
valiutos kursas: 4.23 (EUR > PLN)

Kruizas po Kanarų salas su viskas įskaičiuota laive!

Tenerifė ir Teidės ugnikalnis • La Palma • Madeira •  Vulkaninė Lansarotė • Gran Kanarija • Laivas Zenith **** •  Galimybė prasitęsti savaitės poilsį Tenerifėje

2019 05 17 17:36
trzy-odcienie-atlantyku-zaokretowanie-na-teneryfie_4235_108031_163013_542x452.jpg

* Avansinio mokėjimo likutis apmokamas atskiru pavedimu likus 30 dienų iki kelionės, avansas negrąžinamas.

Tenerifė ir Teidės ugnikalnis •  La Isla Bonita • La Palma • Portugališkoji Madeira - amžino pavasario sala •  Vulkaninė Lansarotė pagal César Manrique • Gran Kanarija • Laivas Zenith **** (viskas įskaičiuota) •  Galimybė prasitęsti savaitės poilsį Tenerifėje.

Kelionės programa  

1 diena
Susirenkame Varšuvos Šopeno oro uoste 2 h iki planuojamo išvykimo. Skrydžio laikus prašome tikrinti: https://r.pl/rozklady. Skrydis į Tenerifę. Pervežimas į Tenerifės Santa Kruso uostą ir pradedame kruizą. Apie 20:00 laivas išplaukia iš Tenerifės.

2 diena
Diena vandenyne - poilsis laive.

3 diena
Pusryčiai laive. Apie 13:00, laivas atvyksta į Madeiros uostą (Portugalija). Madeira žavi savo gamtos grožiu, kraštovaizdžio įvairove, turtinga flora, vidutinių platumų klimatu. Madeira dar žinoma kaip amžino pavasario sala, dažnai vadinama - Atlanto perlu. Šioje saloje galėsite paragauti sultingus vaisius, daržoves, žygiuoti garsiais levandų ir laurų miškais, stovėti ant 528 aukščio Kabo Žirau stiklo platformos. Laisvas laikas savarankiškam salos pažinimui. Turėsite galimybę sudalyvauti mokamose vietinėse ekskursijose. Grįžimas į laivą. Apie 22:00 laivas išplaukia iš Madeiros.

4 diena
Pusryčiai laive. Apie 09:00 laivas atvyksta į La Palmą, kurios biosferos rezervatas 2002 metais buvo įtrauktas į UNESCO sąrašus. La Palma laikoma viena stačiausių salų visame pasaulyje. Čia dominuoja kalnai su aukštomis viršūnėmis Roque de las Muchachos (2426 m virš jūros lygio). Laisvas laikas savarankiškam salos pažinimui. Turėsite galimybę sudalyvauti mokamose vietinėse ekskursijose. Grįžimas į laivą. Apie 17:00  laisvas išplaukia iš La Palmos.

5 diena
Pusryčiai laive. Apie 13:00 laivas pasiekia Lansarotės uostą - labiausiai į rytus nutolusią Kanarų archipelago salą, dar žinoma dėl „mėnulio“ kraštovaizdžio. Timanfajos nacionalinis parkas, koridoriai ir akmeniniai Los Hervideros balkonai, smaragdinis El Golfo ežeras - yra viena didžiausių pramogų saloje. Nedideli salos miesteliai su baltais pastatais kontrastuoja su lavos laukais.  Laisvas laikas savarankiškam salos pažinimui. Turėsite galimybę sudalyvauti mokamose vietinėse ekskursijose. Grįžimas į laivą. Apie 20:00 laivas išplaukia iš Lansarotės.

6 diena
Pusryčiai laive. Apie 13:00  laivas atvyksta į Fuerteventūros uostą - greičiausiai turistiškai besivystantis uostas tarp Kanarų salų. Tai antra  pagal dydį  sala po Tenerifės, 1660 km² , čia gyvena beveik 100 tūkstančių žmonių. Tai tikras rojus paplūdimio, burlenčių ir banglenčių mylėtojams - šiam sportui saloje puikios oro sąlygos, o Playa de Sotavento de Jandia kasmet vyksta pasaulio sporto čempionatai. Laisvas laikas savarankiškam salos pažinimui arba dalyvavimas organizuotoje ir papildomai mokamoje ekskursijoje. Grįžimas į laivą. Apie 20:00 h laivas išplaukia iš Fuerteventūros.

7 diena
Pusryčiai laive. Apie 08:00 laivas atvyksta į Las Palmas (Gran Kanarija). Ši sala, dėl savo kraštovaizdžio yra vadinama miniatiūriniu žemynu. Labiausiai žinomos vietos: Maspalomaso kopos, Pico de la Nieves viršūnė (smailė), Roque Nublo uoliena ir Bandamos krateris. Laisvas laikas savarankiškam salos pažinimui arba dalyvavimas organizuotoje ir papildomai mokamoje ekskursijoje. Grįžimas į laivą. Apie 21:00 h laivas išplaukia iš Gran Kanarijos.

8 diena
Pusryčiai laive. Apie 08:00 laivas atvyksta į Tenerifę. Išlaipinimas. Pervežimas į oro uostą ir grįžimas į Lenkiją. Turistai, kurie pasirinko papildomą savaitę poilsio Tenerifėje - pervežimas į pasirinktą viešbutį. Kai kuriomis datomis galimas išvežiojimas po viešbučius užsukant į oro uostą.

ATKREIPKITE  DĖMESĮ:
- Priklausomai nuo oro sąlygų, laivo kapitonas gali priimti sprendimą dėl plaukimo kurso pakeitimų arba nevykimo į kurį nors uostą, kuris yra nurodytas programoje.
- Programos vietų realizavimo tvarka gali būti pakeista arba atšaukta.
- Kruizo metu siūlome ekskursijas už papildomą mokestį. Ekskursijų sąrašą pateiks atstovas Tenerifės oro uoste po atvykimo.
- Valiuta laive - EURAS.
- Laive priimamos tik kreditinės kortelės ir grynieji pinigai. Nepriimamos debetinės ir bankomatinės kortelės. Apgyvendinimo metu būtinas depozitas 200 € / kabinai arba kreditinės kortelės numeris, visi atsiskaitymai (tai pat paslaugos laive) nėra grynųjų pinigų ir per išsiregistravimą visos įsigytos prekės, paslaugos yra išskaičiuojamos iš depozito arba kreditinės kortelės.
- Į laivą negalima neštis nesaugių daiktų: lygintuvų, peilių, elektrinių virdulių, maisto ir lengvai užsidegančių daiktų. 
 

Laive (svečiams): registratūra, liftas, mini parduotuvėlės (duty free), 3 restoranai (švediško stalo ir a'la carte), 6 barai, diskoteka, kajučių aptarnavimas, kazino, teatras, išorinis baseinas su vandenyno vandeniu ir baseinas vaikams, saulės terasa su gultais (rankšluoščiai prie baseinų), treniruoklių salė (sūkurinė vonia, pirtis, SPA centras už papildomą mokestį), mini klubas vaikams, biblioteka, žaidimų kambarys, internetas (už papildomą mokestį). Laive vyksta įvairūs pramoginiai renginiai: sporto žaidimai, pasirodymai ir kita. Per kai kurias vakarines pramogas yra reikalaujama vakarinė apranga. Baseinai, rankšluoščiai ir gultai prie baseinų, treniruoklių salė, diskotekos - nemokamai. Paslaugos: internetas, faksas, telefonas, masažai, skalbykla, medicininės paslaugos ir importiniai alkoholiniai gėrimai ir pan. už papildomą mokestį.

Maitinimas: Viskas įskaičiuota - pusryčiai, pietūs ir vakarienės švediško stalo principu, užkandžiai dienos metu, priešvakariai. Gėrimai: vanduo, kava, arbata, sultys pateikiami valgio metu. Neribotas kiekis vietinių alkoholinių (pvz. brendis, džinas, vermutas, viskis, tekila, romas, degtinė, likeris, pasirinktas vynas ir alus) ir nealkoholinių gėrimų paskirtose vietose.

Klientų atsiliepimai:
Klientai vertina šią kelionę 5.2/6. Tikrinkite atsiliepimus: https://r.pl/trzy-odcienie-atlantyku-zaokretowanie-na-teneryfie/zakwaterowanie-tpr

Papildoma informacija