Išsami informacija: +370 641 11160
valiutos kursas: 4.23 (EUR > PLN)

Pigios kelionės

Rainbow.jpg

Būk gudrus – keliauk ir sutaupyk!

Ar jau seniai gaudai degančius pasiūlymus ir vargsti kaitaliodamos lėktuvų maršrutus į šiaurę ir į pietus? Mūsų kainos - visada it paskutinės minutės pasiūlymai! Mūsų klubo nariai visuomet gaus komfortišką kelionės paketą, geriausius viešbučius, vietines pramogas ir ragaus skaniausius vietos virtuvės patiekalus. Geriausios pažintinės kelionės už neįtikimą kainą! Pasidairei į mūsų pasiūlymus ir jų kainas? O ar žinai apie mūsų lojalumo programą?
Jeigu dar neturi sukaupęs tokio kelionių skaičiaus – ne bėda! Užsisakyk kortelę tik už 199 PLN ir gauk 5% nuolaidą nuo paskutinės minutės pasiūlymų arba 2% nuolaidą nuo visų kitų akcijų. Tavęs laukia išskirtiniai pasiūlymai tik į aktualiausias ir tuo metu karščiausias pasaulio vietas. Keliauk penktą kartą su ,,Rainbow” ir gauk nemokamą nuolatinio kliento kortelę dovanų!
Nuolaida taikoma dviems suaugusiems ir keturiems vaikams iki 18 metų. Kortelės galiojimo laikas bus neribotas, jeigu keliausite su ,,Rainbow” nors kartą per penkis metus.
Akcijų metu gali sulaukti 500 PLN nuolaidos kiekvienam savo šeimos nariui ar draugui! Jei vasaros sezoną pirkai kelionę, žinok, kad jau turi 500 PLN nuolaidą VISKAM. Nustebai? Nuolaidos sumuojamos! Pavyzdžiui, susumavus šias nuolaidas jau turi 1000 PLN kelionės nuolaidą sau. NETIKI? Susisiek ir sužinosi dar daugiau apie esamas nuolaidų programas!
Jei to dar negana, klausykis toliau! Kiekvieną darbo dieną, nuo 14 iki 16 valandos mes siūlome HAPPY HOURS pasiūlymus į tuo metu karščiausius atostogų taškus! Geriausios nuolaidos ne tik puikiems, nuo triukšmo ir miesto gyvenimo nutolusiems viešbučiams, bet ir ištaigingiems HOTEL & SPA su ULTRA viskas įskaičiuota programomis. Mokėk žymiai mažiau, o atostogauk kaip karalius. O kur dar pažintinės kelionės, kurių metu gali ir pailsėti? Nustok leisti pinigus papildomoms ekskursinėms programoms, geriau išvyk į turą po savo išsvajotą salą, o vėliau ilsėkis jos paplūdimiuose - visa tai kelis kartus pigiau. Pažintinės + poilsinės programos Tavęs lauks visame pasaulyje, daugelis jų tiesioginiais skrydžiais, patogiausiais PLL LOT lėktuvais, net be sustojimų! 
Ar mes turime paskutinės minutės pasiūlymų? Tikrai taip. Nuolaidos pritaikomos aktualiausioms sezono kryptims, geriausiems viešbučiams ir smagiausioms pramogoms. Stebėkite nuolaidas ir pažintinėms kelionėms, aplankykite Ameriką, Japoniją, Tailandą, Australiją - viską - už dar nematytas kainas.
Mėgstate keliauti su šeima, o gal turite daug nuotykių ištroškusių draugų? Kelionės grupėms visuomet pigiau - TAI FAKTAS! Surinkus net ir trijų žmonių grupę kainos pradeda ženkliai kristi. 
Galvojate, kad egzotinės kelionės ne Jūsų kišenei? Pakaks vieną vasarą pakentėti ir nenuvykti į Turkiją (juokaujame į Turkiją irgi nuvyksite). Tiesioginiai skrydžiai į Gambiją, Kubą, Omaną, Jungtinius Arabų Emyratus, liukso klasės PLL LOT Boeing 787 lėktuvu - TIK IKI 700 EUR. Užteks iki 1000-čio eurų ir tokie tolimi kampeliai kaip Brazilija, Kenija, Vietnamas, Tailandas ar Balis bus lengvai pasiekiami, juose išties šauniai atsipūsite - gerame viešbutyje su puikiomis animacijos programomis ir nuotykiais visai šeimai. 
Neturite laiko užsukti į kelionių agentūrą? O gal mėgstate planuoti savo atostogas savarankiškai? Mūsų puslapio paieškos sistemoje galite paprastai patenkinti savo smalsumą. Tereikia paieškos langelyje nurodyti kryptį, datas, žmonių skaičių ir spausti mygtuką ieškoti. Jeigu nesi apsisprendęs dėl konkrečios šalies, pasirink žemyną ar šalį ir pasiūlymai bus sugeneruoti pagal žemiausią kainą. Išsirinkus kelionę tereiks užpildyti duomenis, išsaugoti užsakymą ir pereiti į apmokėjimą. Šiame etape reikės pasirinkti Jums priimtiniausią lietuvišką banką ir atsiskaitymo būdą.

Afrika

Šiaurės Amerika

Pietų Amerika

Centrinė Amerika

Australija ir Okeanija

Azija

Artimieji Rytai

Europa

Galime pasiūlyti keliones ir pagal individualius poreikius

Gal esate žygeivis ir jau seniai rengėtės į Šilko kelią? Gal gyvenime trūksta nuotykių ir esate pasirengęs nakvynei Džomolungmoje ar išsitiesti miegmaišy vidury dykumos Omane? Gal mėgstate komfortą ir mieliau ilsėsitės kaip arabų šeichas Egipte ar lankysite Barbadosą, Bahamas ir kitas Karibų salas prabangiu kruiziniu laivu? Ar jau esate pasiruošęs dvasinei kelionei Laoso džiunglėmis į saulės nušviestą dievišką šventovę? O gal esate pavyzdingas, nei vieno muziejaus nepraleidžiantis lankytojas? Skrisite į didžiausius ir prabangiausius planetos istorijos ir kultūros centrus Jungtiniuose Arabų Emyratuose, Paryžiuje ar Tokijuje… Savo kelionę išsirinks ir smaguriauti, išbandyti naujus skonius mėgstantis poilsiautojai. Gal metas pagaliau paragauti TIKROS jerk chicken Jamaikoje, siurbti ramen ar sukti sushi Japonijoje? Ragauti tikro romo, lūpose suspausti tikrą El cigarro puro. Tikriausiai išragauti viską, ką siūlo kinų ar tailandiečių skoniai tiesiog neįmanoma… 
Visa tai pagaliau už prieinamą kainą. Pasiekite net 120 pasaulio valstybių už puikią kainą, įsigykite kelionės paketą pagal savo poreikius ir pomėgius. Kartu rasime idealiausią Jūsų atostogų variantą! Kuba, Meksika, Panama, Jamaika, Dominikos Respublika, Brazilija, Balis, Tailandas, Vietnamas... į šias ir į daugumą mūsų siūlomų krypčių pateksite tiesioginiais užsakomaisias skrydžiais. Užteks ir 1000 eurų per naktį atsidurti kitoje pasaulio pusėje ir gurkšnoti skaniausią tropikų kokteilį! Cheers, klubo nariai! Ar prisijungsi prie mūsų ir Tu?
Pažintinė kelionė su grupe atrodė vienintelė išeitis, kuomet didelis kainų burbulas galėdavo šiek tik išsileisti. Mūsų kainų net nereikia sprogdinti! Reikia tiesiog išsirinkti patinkančią krypti, na o tai... gana sunku, nes PAGALIAU yra iš ko rinktis!
Norite ir pažinti šalį, bet vargina didelis ekskursijų skaičius? Siūlome Jums išbandyti naują egzotinių atostogų formulę, tinkančią tobulos atostogų pusiausvyros ieškantiems keliautojams! Jeigu norite pagyvinti savo poilsines keliones pažintiniais turais, rinkitės Egzotiką Light! Tiesioginis skrydis į egzotiškiausias pasaulio kryptis.
Pažintinė ir poilsinė tai tokia programa, kur didžiąją atostogų dalį Jūs keliausite po šalį, o poilsio bus tik kelios dienos. Ši programa puikiai tinka nenustygstantiems vietoje smalsuoliams! Pasirinkus šią programą yra galimybė pratęsti poilsį pasirinktame viešbutyje. Galite savaitę keliauti, savaitę atostogauti! 7+7 paketas patiks visiems. Kas dar įskaičiuota? VISKAS. Lėktuvo bilietai, ekskursijos po pagrindinius šalies lankytinus objektus ir poilsis pasirinktame viešbutyje.
Neprašaukite galimybės susitikti akis į akį su laukine gamta. Siūlome keliones į neaprėpiamus nacionalinius parkus, kuriuose niekada nebuvo geležinių sienų ar ankštų narvų. Gyvūnai čia gyvena savo natūralioje aplinkoje, o žmonių veiklos išvis nematyti. Riedėkite negyvenamomis savanomis. Gidas Jums suseks ir papasakos apie čia gyvenančius gyvūnus. Safaris Kenijoje, Madagaskaro nacionaliniai parkai, Australijos tyrai, kelionės keturračiais dykumoje Arabijoje… Nuotykiai laukia!
Europa dar niekada nebuvo tokia įdomi! Jeigu norite geriau pažinti Europą iš 47 valstybių padėsime Jums aplankyti net 45! Keliauk lėktuvu ar autobusu, keliauk poilsiauti, o gal lakstyk kalneliais geriausiuose Europos pramogų parkuose. 
Be to, siūlome išbandyti mūsų tematines keliones skirtas fotografams bei kulinarijos mėgėjams. Jeigu planuojate kelionę savarankiškai galime pasiūlyti įsigyti lėktuvo bilietus į mūsų užsakomuosius skrydžius.