Išsami informacija: +370 641 11160
valiutos kursas: 4.23 (EUR > PLN)

Populiariausias pažintinis turas po Meksiką!

Publikavimo data: 2019.01.09

Majų religinis centras Jukatane – Čičen Ica, Ušmalis, Palenkė  • Nuostabioji Merida – Olmekų paslaptys La Ventoje • Susitikimas su šamanu  • Angelų miestas  • Meksiko miesto kontrastai  • Poilsis Kankune arba Majų Rivjeroje (viskas įskaičiuota).  

Hasta la vista, Meksike!

2019-12-20 - 12-28 trukmė 7 naktys

1 diena 
Grupė susirenka oro uoste iki skrydžio likus 2 h. Skrisime į Meksiką, trumpam sustoję viename iš Europos miestų. Daugiau informacijos R.pl/rozklady. Atvykimas į Meksiką, pervežimas į viešbutį.  
  
2 diena 
Po pusryčių lankysimės istoriniame Meksiko mieste (įtraukiamame į UNESCO sąrašus), pamatysime iš Actekų paveldėtą Meksikos sostinę. Pamatysime: Zokalo aikštę, Didžiosios šventyklos griuvėsius, katedrą, Nacionalinius rūmus, Paseo de la Reforma to Chapultepec parką, Antropologijos muziejų, kuriame rasime daug senųjų kultūrų artefaktų rastų Meksikoje. Jei leis laikas popietę (už papildomai, apie 25 USD) galėsite praleisti Kajokane, kuriame gyvena visa Meksikos bohema. Pamatysite Fridos Kahlo namus – Casa Azul, vietinę turgavietę ir pamatysite kolonijinę architektūrą. Grįšime į viešbutį. Vakare norintys galės stebėti folkloro pasirodymą Garibaldžio aikštėje (kainuos papildomai, apie 40 USD). Pamatysite mariachi pasirodymą, gaidžių peštynes ir tradicinius šokius. Nakvosime Meksike.  

3 diena 
Po pusryčių važiuosime apie 50 km už Meksiko miesto. Lankysime Teotihuakaną (UNESCO). Tai pagrindinis religijos ir visuomeninio gyvenimo centras Actekų kultūrai. Pamatysime Saulės ir Mėnulio piramides, vienas didžiausių pasaulio piramidžių pasaulyje. Pabuvosime tradicinėje darykloje, kurioje ragausime tekilos. Važiuosime į Pueblą. Pamatysime istorinį Pueblos centrą, vadinama angelų miestu (UNESCO). Pamatysime Plaza de Armas, senamiesti, kolonijinius pastatus, Santo Domingo bažnyčią ir kt.  Vakarienė ir nakvynė viešbutyje. (Maršrutas apie 200 km) 

4 diena 
Po pusryčių išvyksime į Catemaco. Anksti ryte išplauksime į lagūną, kurioje pamatysime rezervate gyvenančias nuostabių paukščių kolonijas, čia taip pat gyvena ir beždžionės ir krokodilai. Susitiksime su indėnų šamanu. Nakvosime magiškame Catemaco mieste, kuriame buvo nufilmuotas ir Melo Gibsono filmas „Apocalypto.“ (Maršrutas apie 400km)  

5 diena 
Po pusryčių vyksime į Tobaską.  Lankysimės La Venta archeologijos parke, kur išvysite paslaptingas akmenines galvas, čia paliktas Olmekų , seniausios Meksikoje gyvenusios kultūros. Važiuosime į Palenkę. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje. (Maršrutas apie 450km)  

6 diena 
Po pusryčių lankysimės archeologinėje Palenkės dalyje, miesto, kurį dėl neaiškių priežasčių paliko čia gyvenusi kultūra. Indėnai šį miestą paliko X amžiuje, o grįžo tik XVIII ajame. Būtinai turite pamatyti Injrtury šventyklą, kurioje dar išliko senųjų kanalų reljefai,  iškasti valdant majų karaliui Pakalai, kuris valdė net 68 metus. Tai nuostabūs rūmai, kuriuose daug kambarių ir koridorių, puoštų nuostabiais reljefais, šventyklomis, stovinčiomis čia nuo VII amžiaus. Pamatysite aikštę, kurioje buvo žaidžiama kažkas panašaus į futbolą, tiesa žaidimai tuo metu turėjo religinę prasmę.  Pasivaikščiosime Campeche mieste, kuriame pamatysime kaip krantai buvo saugojami nuo piratų ir La Concepcion katedrą.  Vakare išvyksime į Ušmalį. Vakarienė ir nakvynė.  
 
7 diena 
Po pusryčių pamatysime Ušmalį, kuriame pamatysite Gubernatoriaus rūmus, patį didžiausią pastatą prieš-kolonijinėje Amerikoje; Aiškiaregio šventyklą ir kt. Išvažiuosime į Jakutaną, kuriame pasivaikščiosime istoriniame jo centre. Išvyka į Čičen Ica, įtrauktą į UNESCO sąrašą. Pamatysite laiptuota Kukulkano piramidę, kaukolių sieną, Tūkstančio karių šventyklą ir pelikanų rezervatą ir astronomijos observatoriją. Čia pamatysime ir laiptuotą Kukulkano piramidę, kaukolių sieną, Tūkstančio karių šventyklą, pelikanus ir observatoriją. Už 20 USD galite pamatyti šulinius su karpiais ir pasimaudyti Ik Kil vandenyse.  Visi likę keliautojai galės praleisti laiką mieste. Grįšime į Kankuną. Vakarienė ir nakvynė apylinkėje. (Maršrutas apie 410 km)  
  
8 diena 
Po pusryčių persikelsime į Jūsų pasirinktą viešbutį.  
 
9-14 diena 
Atostogos Kankune arba Majų Rivjeroje. 

15 diena 
Po pusryčių paliekame viešbutį. Iš Kankuno skrisime į Meksiką. Skrisime į Meksiką, trumpam sustoję viename iš Europos miestų. 
 
16 diena 
Atvykimas į Lenkiją. 

Klientų nuomonė 
5.4/6. Daugiau: https://r.pl/hasta-la-vista-mexico/zakwaterowanie-mjx

Kelionės sąlygos

Į kainą įskaičiuota:
Tiesioginis skrydis Varšuva - Kankunas, vidiniai skrydžiai, oro uosto mokesčiai, pervežimai autobusu, pateikta programa, apgyvendinimas viešbučiuose, pusryčiai, vadovas kelionės metu. Europa TU draudimas (NNW, KL, CP, pagalba ir bagažas). 
 
Į kainą neįskaičiuota:
Papildomos išvykos norintiems, papildomi užkandžiai ir gėrimai, ir asmeninės išlaidos. Dalyvavimas ekskursinėje programoje (mokestis vietoje), taip pat vietiniai gidai ir arbatpinigiai aptarnaujančiam personalui. (Maždaug $ 230). 

Kelionės kaina 1646 €
Užsakyti

Panašūs užsakymai

Užsakymas

Užsakymo kaina asmeniui

1646 €
Užsakyti
Turite klausimų
Mes visuomet pasiruošę padėti
Užklausa
Susisiekite su mumis vilnius@rainbowtours.lt
* - privalomi laukai