Išsami informacija: +370 641 11160
valiutos kursas: 4.23 (EUR > PLN)

Pasaulis aukštyn kojomis! Australija!

Publikavimo data: 2017.06.20

Apžiūrėsime Melburną - antrąjį pagal dydį Australijos miestą, aplankysime Karališkąjį botanikos sodą, Šv. Pauliaus katedrą ir karalienės Viktorijos turgų. Popiet išvykstame į Philip’o salą stebinančia pingvinų paradais. Kiekvieną dieną leidžiantis saulei iš jūros, paplūdimio link, ilsėtis patraukia pingvinų būriai.

 

Australija ir Balis - pasaulis aukštyn kojomis (JAU)

Mūsų laukia išvyka į Hyde Park’ą, Katedrą ir ANZAC monumentą. Apsilankysime prabangiame QVB prekybos centre, sustosime prie karalienės Viktorijos skulptūros, miesto rotušės ir anglikonų bažnyčios. Kitas kelionės tikslas - 250 metrų  aukščio Westfield’o bokštas iš kurio pasigrožėsime miesto panorama. Pasivaikščiosime seniausia Sidnėjaus gatve, aplankysime parlamento rūmus, operą ir uosto tiltą, jungiantį Sidnėjaus miesto centrą.

Laukia visos dienos ekskursija į Didįjį barjerinį rifą (kaina apie 174 AUD), vieną iš pasaulio stebuklų! Plauksime pro spalvotus žuvų guotus ir koralus, pamatysime jūrinių vėžlių. Galima nardyti; už papildoma mokestį gausite ir nardymui reikalinga įranga.

Panašūs užsakymai

Turite klausimų
Mes visuomet pasiruošę padėti
Užklausa
Susisiekite su mumis vilnius@rainbowtours.lt
* - privalomi laukai