Išsami informacija: +370 641 11160
valiutos kursas: 4.23 (EUR > PLN)

Pamatyk pasaulio stebuklą savo akimis! Kvapą gniaužianti Kinijos didybė!

Pekinas • Didžioji siena ir Kinų opera • Šaolino šventykla • Sudžou • Šanchajus 

2017 06 15 09:42

Vidurio karalystė, visiems labiau žinoma kaip Kinija, yra itin kerinti. Nuostabi Azijos virtuvė, šventyklų žavesys, senovinis palikimas... ir pritrenkiantys miestai Honkongas ir Šanchajus. Ar Jūs pasiruošę keliauti į Kiniją ir atrasti jos magiją? Turas po šią neįprastą šalį padės Jums sugriauti visus stereotipus ir pamatyti kaip Kinija atrodo iš tiesų. Pradėkite nuo praeities palikimo – Didžioji kinų siena, Terakotinė armija, uždraustasis miestas. Sužinokite kokio skonio yra Pekino antis pačioje Kinijos sostinėje. Auksinio drakono šalis pakerės Jus, netgi jeigu sumanysite keliauti paskutinės minutės kelionės pasiūlymo metu. Kokią Kiniją pasirinksite pažinti, leisdamiesi į kelionę Rytų link?

rainbow_china.jpeg

* Avansinio mokėjimo likutis apmokamas atskiru pavedimu likus 30 dienų iki kelionės, avansas negrąžinamas.

Pekinas ir uždraustasis miestas • Didžioji siena ir Kinų opera • Unikali Terakos armija Siane • Šaolino šventykla • Sudžou – Venecijos rytai • Šanchajus – rytų ir vakarų mišinys

Kelionės programa  

1 diena 
Grupė susirenka Varšuvos Šopeno oro uoste. Rainbow yra įsikuręs ,,Travel Agency“ zonoje (tarp B ir C zonų, netoli ,,Virgin“ parduotuvės). Tiesioginis skrydis į Pekiną. 
 
2 diena 
Atvykimas į Pekiną. Turo metu po miestą pamatysime Tian‘anmeno istorinį centrą. Vakarienė, po kurios lankysime Lee Garden operos teatrą (nėra specialių reikalavimų aprangai). Pervežimas į viešbutį. Nakvynė viešbutyje Pekine. 

3 diena 
Po pusryčių tęsime Pekine: mūsų laukia imperatoriškieji rūmai, Mingų dinastijos vasaros rezidencija. Po pietų lankysimės fermoje, kurioje auginami gėlavandeniai perlai. Čia galėsite įsigyti puikių suvenyrų. Žinoma, aplankysime ir Didžiąją Kinijos sieną, Čin dinastijos pastatytą dar prieš 2000 metų, tam kad būtų atremtos Mongolų ir Turkų atakos. Skirsime laiko pietums. Užbaigsime kelionę Paukščio lizdu vadinamame olimpinių žaidynių stadione. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Pekine. 

4 diena 
Po pusryčių, išsiregistruojame iš viešbučio ir išvykstame į Pekiną, kuriame aplankysime: Dangaus šventyklą, Uždraustąjį Miestą, Imperatoriškuosius rūmus, kurie net iki XX a. pradžios nebuvo pasiekiami paprastiems žmonėms. Rikšomis pasieksime Pekino senamiestį, kur pamatysite charakteringuosius išlikusius hutong namelius. Skirsime laiko pietums, o vakarienei ragausime tradicinės Penkino anties. Pervežimas į traukinių stotį. Kelionė per naktį traukiniu į Sianą. Nakvynė traukinyje, miegamuosiuose keturviečiuose kupė. 
Įspėjimas! Keliauti galima tik su rankiniu bagažu (pagrindinis bagažas pervežamas atskira transporto priemone, tad nebus prieinamas). Patariame vežtis kartu su savimi kelioninį krepšį. 
(Maršrutas apie 1100 km). 

5 diena 
Po pusryčių skirsime dieną Siano apžiūrėjimui. Pamatysime Didžiąją Laukinių Žąsų pagodą (Dayan Ta), kurioje yra Budistų raštai, senojo miesto sienos ir Didžioji Mečetė – pastatas, vienijantis Islamo ir Kinijos tradicijas. Skirsime laiko pietums. Vakarienės metu vyks tradicinis folklorinis pasirodymas ,,Tang Dynasty“. Nakvynė viešbutyje. 
 
6 diena 
Po pusryčių tęsime pažintį su Sianu. Lankysimės Terakota Armijos muziejuje – kelių tūkstančių kareivių skulptūrėlių ekspozicijoje, kurių istorija siekia I a. p.m.e. Po pietų važiuosime link Luojango. Vakarienė ir apgyvendinimas. (Maršrutas apie 370 km). 
 
7 diena 
Po pusryčių, išsiregistruojame iš viešbučio ir važiuojame link Longmeno grotos (Longmen Shiku), kur išvysime virš Yi upės esančias išraižytas Budos atvaizdais uolas. Galėsime įvertinti, kiek, iš daugiau nei 100,000 raižinių, sukurtų V–IX a. yra išlikusių. Vėliau lankysimės Šaolino vienuolyne, kurioje nuo VI a. Budistų vienuoliai daugelį metų treniravo ir ugdė kūną ir mintis, kol tapdavo kovų menų žinovai. Matysime Budistų šventyklą ir jo Pagodų mišką – kelių šimtmečių senumo vienuolių kapavietes. Taip pat turėsime progos pamatyti jaunųjų kovos menų studentų pasirodymą. Objektų lankymo metu skirsime laiko pietums. Važiuosime link Džengdžou. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje. (Maršrutas apie 190 km). 
 
8 diena 
Po pusryčių, išsiregistruojame iš viešbučio ir keliaujame į traukinių stotį, iš kur judėsime link Sudžou arba Šanchajaus (kelionė truks apie 7 h). Atvykus, kruizas didžiuoju kanalu Sudžou. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje. Norintys galės pasivaikščioti miesto centre. (Maršrutas apie 900 km). 

9 diena 
Po pusryčių paliekame viešbutį ir vykstame į Tinklų Meistro sodą, XII a. miestelio prototipą. 
Lankysimės šilko gamykloje, kur bus atskleistos visos šilko gaminimo paslaptys. Čia galėsite įsigyti net ir pačių įmantriausių audinių. Aplankysime Tonglį, miestelį ant vandens. Skirsime laiko pietums. Važiuojame į Šanchajų vakarienei ir nakvynei. Vakarą skirsime naktiniam Šanchajui, plauksime kruizu Huangpu upe, grožėsimės dangoraižiais, simbolizuojančiais Naujosios Kinijos ekonominę galią bei Vaitano (Bando) XIX–XX a. art deco. (Kainuos papildomai, apie 30 USD). (Maršrutas apie 120 km). 

10 diena 
Po pusryčių, tyrinėsime Šanchajų, neretai vadinamą rytų Paryžiumi. Tai gražus ir turtingas industrinis miestas. Galimybė keliauti ,,skrendančiu traukiniu“ – Maglevu, kuris išvysto 431 km/ h greitį. (Kainuos apie 25 USD). Pasivaikščiosime po Bandą (Vaitaną), neokolonistiniai pastatai primins 1930–ųjų Niujorką. Aplankysime pagrindinę parduotuvių gatvę Šanchajuje – Nankino (Nanjing), kur turėsite pakankamai laiko apsipirkimui. Skirsime laiko pietums. Norintys, už papildomą (apie 35 USD) mokestį, galės pakilti į Šanchajaus IFC terasą arba Šanchajaus bokštą, iš kurio galėsite mėgautis atsiveriančia miesto panorama. Po pietų lankysime Nacionalinį muziejų. Po vakarienės grįšime į viešbutį nakvynei. Vakare galėsite sudalyvauti įspūdingiausiame akrobatikos renginyje Kinijoje – ,,ERA–Intersection of Time“. (Kainuos papildomai apie 35 USD. Kaina ir dalyvavimas priklausys nuo laisvų bilietų kiekio). (Maršrutas apie 20 km). 

11 diena 
Po pusryčių tęsime Šanchajuje: Nefrito Budos šventykla su dviejų metrų, sveriančia toną, gausiai dekoruota statula. Taip pat nuostabią Šanchajus miesto planavimo parodų centrą, kur matysime daug objektų, bylojančių apie miesto raidą. Skirsime laiko pietums. Po pietų traukinys į Pekiną. Pasieksime viešbutį apie 23:00.  
 
12 diena 
Po ankstyvų pusryčių, pervežimas į oro uostą. Tiesioginis skrydis į Varšuvą.  
 
Įspėjimai: 

- Programos punktai gali būti pakeisti, ar sukeičiami vietomis.  
- Atstovas neveda ekskursijų muziejuose. 

Papildoma informacija