Išsami informacija: +370 641 11160
valiutos kursas: 4.23 (EUR > PLN)

Išpildykite savo amerikietišką svajonę!

Publikavimo data: 2017.06.19

Nepasiklysk akinančioje Times Square aikštėje Niujorke! Pagaliau pamatyk Laisvės statulą! Susižerk aukso puodą Las Vegaso kazino! Pažink Mirties slėnį ir Didyjį kanjoną Kolorade. Los Angelas ir San Fransiskas jau laukia poilsiautojų!

Būsime laukiami populiariausiuose Las Vegaso lošimų namuose, kuriuose kiekvienas gali pasijusti kaip milijonierius.  Pamatysime ir Venecijos kanalus ir Romos gatves su Trevi fontanu, besiveržianti Lobių salos (Treasure Island) ugnikalnį ir šokantį Bellagio fontaną.

Lankysimės Centriniame parke, kur gamtos prieglobstyje galima stebėti pasirodymus ir improvizacijas.  Pėsčiomis per Centrinį parką, pasieksime Rokfelerio centrą ir pasivaikščiosime Fifth Avenue, kurioje įsikūrusios brangiausios pasaulyje parduotuvės.   Pamatysime Brodvėjų, kur įsikurė teatrai; Didyji centrinį terminalą, biblioteką ir Metropolitan Operą.

Vyksime į  Tuolumnės upės kanjoną, kur pamatysime sekvojas - didžiausius medžius pasaulyje. Ir vieną seniausių JAV nacionalinių parkų - Yosemite (UNESCO). Pasigrožėsime čia susiformavusiomis uolomis ir pamatysime aukščiausią Amerikoje 740 m krioklį.

Panašūs užsakymai

Turite klausimų
Mes visuomet pasiruošę padėti
Užklausa
Susisiekite su mumis vilnius@rainbowtours.lt
* - privalomi laukai