Išsami informacija: +370 641 11160
valiutos kursas: 4.23 (EUR > PLN)

Naudinga informacija

RAINBOW

Rainbow kompanija buvo sukurta dar 1990 metais, o dabar mes antras kelionių organizatorius pagal dydį Lenkijoje. Jau tvirtai įžengėme į Lietuvos rinką. Per šiuos 27 metus mes parodėme savo keliautojams tikrą Europos ir  pasaulio veidą. Mes nuoširdžiai rūpinamės savo klientų poreikiais ir visada užtikriname, kad realizuosime viską, ko tikitės savo kelionių metu. 

Nuo 2007 mes priklausome WSE (Where Sidewalks End) sąjungai, skatinančiai keliauti atsakingai, taip nekenkiant vietinei faunai ir florai. Tai įrodo aukščiausius mūsų agentūros standartus ir aukščiausių institucijų pritarimą mūsų veiklai. Mūsų finansiniai rezultatai - vieši.

Stipriausias mūsų kompanijos dalis - čia dirbantys žmonės. Tai nuostabūs vadovai ir geriausi vietiniai paslaugų tiekėjai, mūsų personalas ir skambučių centras, marketingo ir kiti skyriai… Šie sumanūs žmonės jau daugelį metų su dirba kartu su mumis ir žino šią sėkmės paslaptį:

  • Visų pirmą, mes mylime tai, ką darome kiekvieną dieną. Visuomet dirbame kaip komanda ir puoselėjame savo kompaniją.
  • Mes mylime keliones - tai garantuoja ir nuostabias kelionės mūsų klientams, nes mes patys aplankėme kiekvieną savo kelionės stotelę. 
  • Mūsų garantinis fondas didžiausias Lenkijoje (152,933,000 PLN). Esame netik Lenkijoje ar Lietuvoje, bet ir Čekijoje ir Slovakijoje. 
  • Patikimi kelionių organizatoriai? Tai mes! Visada Jūsų paslaugoms,

Rainbow LT