Išsami informacija: +370 641 11160
valiutos kursas: 4.23 (EUR > PLN)

Kelionės

Patogiai ir savarankiškai užsisakykite bei saugiai atsiskaitykite internetu.
Neturite laiko užsukti į kelionių agentūrą? O gal mėgstate planuoti savo atostogas savarankiškai? Mūsų puslapio paieškos sistemoje galite paprastai patenkinti savo smalsumą. Tereikia paieškos langelyje nurodyti kryptį, datas, žmonių skaičių ir spausti mygtuką ieškoti. Jeigu nesi apsisprendęs dėl konkrečios šalies, pasirink žemyną ar šalį ir pasiūlymai bus sugeneruoti pagal žemiausią kainą. Išsirinkus kelionę tereiks užpildyti duomenis, išsaugoti užsakymą ir pereiti į apmokėjimą. Šiame etape reikės pasirinkti Jums priimtiniausią lietuvišką banką ir atsiskaitymo būdą.

Tikrai platus kelionių spektras. Daugiau nei 200 poilsio krypčių.
Ieškote egzotikos? Pasiilgote kvapą gniaužiančių vaizdų, neišdildomų emocijų ar aktyvaus poilsio? O gal svajojate ramiai atsipūsti Europoje? Kartu rasime idealiausią Jūsų atostogų variantą!
,,Rainbow” siūlo aplankyti ir pažinti daugiau nei 120 pasaulio valstybių. Kuba, Meksika, Panama, Jamaika, Dominikos Respublika, Brazilija, Balis, Tailandas, Vietnamas... į šias ir į daugumą mūsų siūlomų krypčių pateksite tiesioginiais užsakomaisias skrydžiais. Jeigu norite geriau pažinti Europą iš 47 valstybių padėsime Jums aplankyti net 45!
Be to, siūlome išbandyti mūsų tematines keliones skirtas fotografams bei kulinarijos mėgėjams. Jeigu planuojate kelionę savarankiškai galime pasiūlyti įsigyti lėktuvo bilietus į mūsų užsakomuosius skrydžius.

Jungtiniai kelionių pasiūlymai – nušauk du zuikius vienu šūviu!
Norite ir pažinti šalį, bet vargina didelis ekskursijų skaičius? Siūlome Jums išbandyti naują egzotinių atostogų formulę, tinkančią tobulos atostogų pusiausvyros ieškantiems keliautojams! Jeigu norite pagyvinti savo poilsines keliones pažintiniais turais, rinkitės Egzotiką Light!
Pažintinė ir poilsinė tai tokia programa, kur didžiąją atostogų dalį Jūs keliausite po šalį, o poilsio bus tik kelios dienos. Ši programa puikiai tinka nenustygstantiems vietoje smalsuoliams! Pasirinkus šią programą yra galimybė pratęsti poilsį pasirinktame viešbutyje.
Į kelionės kainą įskaičiuotos ekskursijos po pagrindinius šalies lankytinus objektus ir poilsis pasirinktame viešbutyje.

Būk gudrus – keliauk ir sutaupyk!
Nuolatinio kliento kortelė
Keliaukite penktą kartą su ,,Rainbow” ir gaukite nemokamą nuolatinio kliento kortelę dovanų!
Jeigu dar neturite sukaupę tokio kelionių skaičiaus – ne bėda! Užsisakykite kortelę tik už 199 PLN ir gaukite 5% nuolaidą nuo paskutinės minutės pasiūlymų arba 2% nuolaidą nuo visų kitų akcijų. Nuolaida taikoma dviems suaugusiems ir keturiems vaikams iki 18 metų. Kortelės galiojimo laikas bus neribotas, jeigu keliausite su ,,Rainbow” nors kartą per penkis metus.

Atraskite egzotiką
Gal esate žygeivis ir jau seniai rengėtės į Šilko kelią? Gal gyvenime trūksta nuotykių ir esate pasirengęs nakvynei Džomolungmoje ar išsitiesti miegmaišyje vidury dykumos Omane? Gal mėgstate komfortą ir mieliau ilsėsitės kaip arabų šeichas Egipte ar lankysite Barbadosą, Bahamas ir kitas Karibų salas prabangiu kruiziniu laivu? Ar jau esate pasiruošęs dvasinei kelionei Laoso džiunglėmis į saulės nušviestą dievišką šventovę? O gal esate pavyzdingas, nei vieno muziejaus nepraleidžiantis lankytojas? Skrisite į didžiausius ir prabangiausius planetos istorijos ir kultūros centrus Jungtiniuose Arabų Emyratuose, Paryžiuje ar Tokijuje… Savo kelionę išsirinks ir smaguriauti, išbandyti naujus skonius mėgstantis poilsiautojai. Gal metas pagaliau paragauti tikros jerk chicken Jamaikoje, siurbti ramen ar sukti sushi Japonijoje? Tikriausiai išragauti viską, ką siūlo kinų ar tailandiečių skoniai tiesiog neįmanoma…

Pažinkite laukinį pasaulį
Neprašaukite galimybės susitikti akis į akį su laukine gamta. Siūlome keliones į neaprėpiamus nacionalinius parkus, kuriuose niekada nebuvo geležinių sienų ar ankštų narvų. Gyvūnai čia gyvena savo natūralioje aplinkoje, o žmonių veiklos išvis nematyti. Riedėkite negyvenamomis savanomis. Gidas Jums suseks ir papasakos apie čia gyvenančius gyvūnus. Safaris Kenijoje, Madagaskaro nacionaliniai parkai, Australijos tyrai, kelionės keturračiais dykumoje… Nuotykiai laukia!