Išsami informacija: +370 641 11160

Nuotykiai tęsiasi (BRP)

Kryptis
Pietų Amerika, Brazilija
Kelionės tipas
Pažintinė kelionė
Apgyvendinimas
Zakwaterowanie BRP
Maitinimas
Pusryčiai ir vakarienė

Užburiantis Rio miestas - Jėzaus statula • Korkovadas • Cukraus Galvos kalnas • Kolonijinio miesto istorija • Buzios paplūdimiai • Igvasos kriokliai • Ilha Grande - Laukinė gamta 

1837 EUR asm. / 11 dienos
Išvykimo data: 2017.11.02

Kelionės programa  

1 diena 
Grupė susirenka oro uoste iki skrydžio likus 2h. Skrendame iš Šopeno oro uosto. Išvykstama tiesioginiu skrydžiu Dreamliner arba Dreamliner LOT į Rio de Žaneirą oro uostą. Daugiau informacijos R.pl/rozklady Atvykstame į Rio de Žaneirą. Įsikuriame viešbutyje. Poilsis paplūdimyje. Mūsų lauks vakarienė ir nakvynė. (Maršrutas apie 50 km). 

 
2 diena 
Po pusryčių išvykstame į Rio de Žaneirą - niekada nemiegantį miestą. Kopakabana ir Ipanema – paplūdimiai, kuriuose verda Rio gyvenimas.  Pakilsime į Korkovado viršukalnę, kur pamatysime įžymiąją  38 metrų aukščio Kristaus atpirkėjo statulą. 2007 ji buvo pripažinta viena iš naujųjų septynių pasaulio stebuklų. Iš čia pamatysime nuostabią Rio panoramą. Laikas pietums. Raudonajame paplūdimyje pakilsime į  Pão de Açúcar (Cukraus galvos kalną).   Grįšime į viešbutį. (Maršrutas apie 50 km) 

 
3 diena 
Po pusryčių važiuojame į šios šalies sostinę. Vykstant link centro pamatysime Marakanos stadioną, laikoma vienu didžiausiu pasaulyje - tikrą futbolo šventyklą. Tuomet vyksime į Sambodrom’ą - kasmetinę vietą sambos šokėjams parodyti savo gabumus įžymiausiame pasaulyje karnavale. Aplankysime modernią prizmės formos katedrą.  Pamatysime visus žymiausius miesto objektus. Laisvas laikas. Galite apsipirkti arba išsirinkti vietos ekskursiją. Vakarienė.   Nakvosime sostinėje. (Maršrutas apie 50 km) 

 
4 diena 
Po ankstyvų pusryčių vykstame į oro uostą. Vykstame į Igvasą. Važiuosime į Igvasos nacionalinį parką ir pamatysime nuostabiuosius Guarani krioklius, kurie indėnu kalba reiškia didžiuosius vandenis. Važiuosime „brolybės tiltu“ jungiančiu Braziliją ir Argentiną, todėl būtina su savim turėti pasą, nes kirsime sieną.  Tuomet, keliaudami palei traukinio bėgius, jus sužinosite visas tropikų miško paslaptis ir išvysite nuostabiu krioklius. Pasieksime apžvalgos aikštelę, kur pasigrožėsime gražiausiu Igvasos kriokliu – Gargantia del Diablo. Tai 70 metrų krioklys.  Papietausime parke. Norintys gali vykti į safari vandeniu. Kainuos apie 90 USD. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje. (Maršrutas apie 100 km) 

 
5 diena 
Pusryčiai, po kurių grįšime į Brazilijos krioklių pusę.  Pamatysime krioklius iš arčiau. Užsilipę į pačią viršūnę, pasidarysime nuostabių fotografijų.  Jei liks laiko, užsuksime į paukščių parką (už papildomus 35 USD) ar į lotynų šokių vakarą (už 65 USD). Vakarieniaujame viešbutyje. 

 
6 diena 
Po pusryčių iš Rio oro uostą pasieksime Paraty miestą. Miestas įsikūręs taip vadinamame „dirže“. Žaliasis miesto krantas – puikus kolonijinės architektūros pavyzdys, o nuostabios grįstos gatvės tik dar labiau paryškina šia miesto atmosferą. Paraty buvo vienas svarbiausiu Portugalijos laivybos centrų, kur į Europą keliaudavo auksas.  Dėl to, kad buvo ilgą laiką pamirštas, gyvenvietė pasidarė neįtikėtinai unikali. Šis miestas taip pat žymus savo cachaça degtine, iš kurios daromas vienas populiariausių caipinha Brazilijos kokteilių. Tai neįtikėtina vieta poilsiui. Poto kai įsikursime viešbutyje pasivaikščiosime ežero pakrantėmis. Vakarienė ir nakvynė Paraty mieste.  (Maršrutas apie 250 km). 

 
7 diena 
Po pusryčių laukia ramus rytas. Norintys gali sudalyvauti kruize Paraty įlankoje. (Apie 70 USD). Per pietus išsiregistruojame iš viešbučio. Vykstame į Angra dos Reis. Vakarienė ir poilsis viešbutyje.  

 
8 diena 
Po pusryčių vyksime į Ilha Grande sala, vadinama Brazilijos Karibais.  XVI amžiuje ši vieta buvo labai paranki Ispanijai ir Portugalijai, kur laivai pasipildydavo maisto ir vandens atsargas tolimai kelionei.  Turizmas šioje saloje pradėjo kurtis neseniai. Todėl galėsite džiaugtis nepaliestais miškais ir paplūdimiais, ypač švariu oru.  Sala neleidžia susidaryti kamščiams ir ypatingai saugo savo koralinį rifą. Turėsime puikią progą surasti įdomių vietos driežų, pasilepinti saule ir pasinerti į vandenį. Vakare grįšime į žemyninę dalį. Vyksime į Rio, kur įsikursime netoli Kopakabanos paplūdimio. Vakarienė ir nakvynė. (Maršrutas apie 250 km) 


9 diena 
Po pusryčių aplankyse Buzios miestą, esantį 180 km nuo Rio. XX amžiaus pradžioje šis miestas tapo naujuoju Rio, kuomet pasiturintys gyventojai persikėlė čia, norėdami pabėgti nuo sostinės triukšmo. Vieta tapo itin populiari, kai čia savo aktorės karijerą pradėjo ir Brigitte Bardot, 1964 nusifilmavusi Brazilų aktoriumi Bob Zagury. Šiandien tai vienas nuostabiausių gamtos kampelių, pritraukiančių galybę turistų. Vakariniai paplūdimiai ramūs ir labai švarūs, o rytiniai, vandenyno krantai, judresni ir pritraukiantys milijonus vandens sporto mylėtojų. Laisvas laikas Buzios paplūdimiuose.  Įsikursime Buzios viešbutyje. 
 
8-11 diena (arba 10-12 diena) 

Po pusryčių laisvas laikas per kurį siūlome išsirinkti sau patinkančią ekskursiją. Vakarienė ir nakvynė. 

 
12 diena 
Po pusryčių išvykstame iš viešbučio. Vykstame į oro uostą. 

 
12 diena (arba 13 diena) 
 Atvykstame į Varšuvą. 

 
Įspėjimai: 

  • Programos punktai gali būti pakeisti, ar sukeičiami vietomis. 
  • Įsimeskite į kelioninį krepšį neslystančius batus ir šiltesnę aprangą pasivaikščiojimui Igvasoje. 

Papildoma informacija  

Kita

Daugiau informacijos: R.pl/rozklady. Skrydis PLL, LOT tipo Dreamlineriu su galimybe pasirinkti klasę. Ekonominei klasei priklauso maitinimas du kartus (karštas patiekalas ir sumuštinis su kumpiu arba sūriu). Taip pat nemokami gėrimai (kava, arbata, mineralinis vanduo) maitinimo metu. Kiti gaivieji gėrimai iš meniu už papildomą kainą. Premium arba Buisiness Elite klasėms priklauso meniu su daugiau pasirinkimų, ir alkoholinių ir kitų gėrimai pasirinkimas. Taip pat ir didesnis bagažo limitas. Šioms klasėms priklauso individuali pramogų sistema esantį prieš kiekvieną keleivį.  Skrydis tiesioginis.   

Klientų nuomonė

5.0 iš 6. Daugiau: http://r.pl/zabawa-trwa/zakwaterowanie-brp

Kelionės sąlygos

Į kelionės kainą įskaičiuota:
Skrydis, oro uosto mokesčiai, pervežimai autobusu, pateikta programa, apgyvendinimas viešbučiuose, aprašomas maitinimas, vadovas kelionės metu, TU Europos draudimas (NNW, KL, CP, pagalba ir bagažas). 

Į kelionės kainą neįskaičiuota: 
Papildomos išvykos norintiems, papildomi užkandžiai ir gėrimai, ir asmeninės išlaidos. Orientacinė kaina maždaug 190 USD (šios sumos užteks ir vietiniams gidams ir vertėjams). 
 

Panašios kelionės/pasiūlymai