Išsami informacija: +370 641 11160
Valiutos kursas: 4.22 (EUR > PLN)

Kenija ir Tanzanija (KTS)

Kryptis
Afrika, Tanzanija, Serengečio nacionalinis parkas, Serengetis
Kelionės tipas
Pažintinė + Poilsinė kelionė
Apgyvendinimas
Zakwaterowanie KTS
Maitinimas
Śniadania, obiady i kolacje

Afrikos simboliai: drambliai, žirafos, zebrai, antilopės ir liūtai • Kili- mandžaras - Afrikos stogas, remiantis debesis • Serengetis - laukinės gamtos karalystė • Ngorongoras - užgesęs ugnikalnis • UNESCO Biosferos rezervatas • Kavo rytai ir Mzimos telkiniai • Indijos vandenyno paplūdimiai • galimybė prasitęsti poilsį 

1876 EUR asm. / 9 dienos
Išvykimo data: 2018.10.20

Kelionės pratesimui skirti viešbučiai   24

Kelionės programa  

1 diena
Renkamės  Šopeno oro uoste prie „Rainbow“ stendo 2 valandos iki skrydžio.
Techninis sustojimas Egipte (~45 min, nereikia išlipti iš lėktuvo). Vakare leidžiamės oro uoste Mombasoje. Važiuojame į 3* viešbutį („Mombasa Beach“ ar panašus viešbutis). Vakarienė ir nakvynė.

2 diena
Ankstyvi pusryčiai (gali būti supakuoti). Važiuojame iki Tavetos miestelio, esančio šalia sienos su Tanzanija. Iš čia vykstame į Manjaros ežero nacionalinį parką, įtrauktą į UNESCO biosferos rezervatų sąrašą. Pakeliui sustojame pietums. Parkas užima 329 km2 teritoriją, garsėja gražiais ežerais, turtinga laukine gamta; safario metu žvalgysimės afrikinių karpočių, babuinų, gazelių, hipopotamų. Vėlai po pietų atvykstame į namelius parko apylinkėje. Vakarienė ir nakvynė (maršrutas apie 475 km).

3 diena
Anksti po pusryčių važiuojame į Serengečio nacionalinį parką. Pietūs kelionės paketo forma. Po pietų - safaris parke, garsėjančiame laukiniais gyvūnais, kuris yra maždaug Šiaurės Airijos dydžio. Vakarienė ir nakvynė nameliuose Serengečio apylinkėje (maršrutas apie 250 km).

4 diena
Anksti ryte ir po pietų safaris Serengečio nacionaliniame parke. Dėl žemos augalijos parke patogu stebėti gyvūnus. Kraštovaizdyje dominuoja upeliai, ežerai ir pelkės. Parke pamatysime vadinamąjį „Afrikos penketą“, kurį sudaro drambliai, raganosiai, liūtai, leopardai ir buivolai. Pusryčiai ir pietūs nameliuose, dienos metu - laisvas laikas. Galimas ir vienas ilgas safaris (priklausomai nuo namelių vietos) - išvykimas po pusryčių, pietūs supakuoti, popiet - laisvas laikas. Vakarienė ir nakvynė nameliuose Serengečio apylinkėje (maršrutas apie 120 km).

5 diena
Anksti po pusryčių važiuojame iki Ngorongoro kraterio. Ngorongoro ugnikalnis buvo aktyvus prieš maždaug 2 milijonus metų, nuo to laiko nykdamas paliko didžiausią pasaulyje kalderą, užimančią 312 km2 plotą, kurios diametras siekia 22km. Čia gyvena šimtai laukinių gyvūnų ir paukščių: dramblių, raganosių, antilopių gnu, zebrų, buivolų, antilopių ir flamingų. Ngorongoro vadinamas „Afrikos rojumi“, gamtos mylėtojų vadinamas aštuntuoju pasaulio stebuklu; jį rasime vakarinėje Didžiojo Lūžių slėnio dalyje, besitęsiantį nuo Jordano upės slėnio Artimuosiuose Rytuose iki pat Mozambiko. Pietūs kelioninio paketo formos. Vakarienė ir nakvynė Ngorongoro apylinkėje (maršrutas apie 200 km).

6 diena
Po pusryčių važiuojame atgal į Keniją. Atvykstame į Amboseli nacionalinį parką, kuriame atsiveria nepaprastas vaizdas į didingąjį „Afrikos stogą“ - Kilimandžarą. Pati viršukalnė matoma ankti ryte ir prieš leidžiantis saulei, dienos metu ją dažniausiai dengia debesys. Popiet laukia safaris parke, laikomame „dramblių žeme“. Vis dėlto čia galima sutikti ir kitų gyvūnų: liūtų, hienų, jaguarų, antilopių, buivolų ir žirafų. Pietūs supakuoti. Vakarienė ir nakvynė namelyje Amboseli apylinkėje (maršrutas apie 250 km).

7 diena
Pusryčiai. Važiuojame į Tsavo West nacionalinį parką (apie 250 km, maždaug 4,5 val. kelio). Pageidaujantys galės apsilankyti masajų kaimelyje (~25 USD), programoje piemenų nameliai, masajų šokiai ir papročiai, bus galima įsigyti masajų rankdarbių. Pakeliui pamatysime Mzima šaltinius - du tvenkinius, jungiamus kaskadų, čia gyvena hipopotamai ir krokodilai, bei Shetani - didžiulius sustingusios juodos lavos ruožus. Pietūs. Popiet - safaris, kurio metu stebėsime gyvūnus viename didžiausių nacionalinių parkų Afrikoje. Tsavo parke auga krūmai ir akacijos, čia gyvena tūkstančiai laukinių gyvūnų: dramblių, liūtų, buivolų, antilopių gnu, žirafų, leopardų ir raganosių. Vakarienė ir nakvynė namelyje Tsavo (maršrutas apie 265 km).

8 diena
Anksti po pusryčių tęsiame safarį Tsavo nacionaliniame parke. Tada važiuojame Mombasos kryptimi (pietūs už papildomą mokestį) (maršrutas apie 250 km).
Popiet atvykstame į Mombasą.

  • Turistai, pasirinkę savaitę poilsio, vežami į pasirinktą viešbutį Indijos vandenyno pakrantėje.
  • Turistai, grįžtantys į Lenkiją, vežami į oro uostą. Skrydis į Lenkiją. 


9 diena
Techninis nusileidimas Egipte (apie 45 min, neišlipant iš lėktuvo). Atvykstame į Lenkiją.

Svarbu:

  • Būtina pasiskiepyti nuo geltonosios karštligės, taip pat rekomenduojami skiepai nuo geltos. 
  • Programa arba jos eiliškumas gali keistis.

Papildoma informacija  

Kita

Ważne Informacje:

Szczepienia: wymagane jest szczepienie przeciw żółtej febrze, zalecane - przeciw żółtaczce.

 

Klientų atsiliepimai

Klientų nuomonė 5.4/6. Daugiau: http://r.pl/kenia-i-tanzania/zakwaterowanie-kts

Patarimai keliautojams

  • Safario metu patartina pasiimti minkštą kelioninį krepšį, o ne kietą lagaminą. Bagažą safariui bus galima persipakuoti viešbutyje Mombasoje ir čia palikti likusius daiktus. Bagažas klientams sugrįš po safario arba bus atvežamas į pasirinktą viešbutį poilsiui (apie tai informuoti kelionės vadovą pirmąją safario dieną).
  • Patariame pasiimti skaras, kurios pridengs veidą nuo vėjo ir dulkių. Pasirūpinkite patogia avalyne, patartina uždara - tai apsaugos nuo vabzdžių įkandimų. Pravers kepurė nuo saulės bei apsauginis kremas. Temperatūra dienos metu svyruoja (ryte ir vakare vėsiau, o dieną karšta), siūlome pasiimti odai leidžiančius kvėpuoti marškinius ilgomis rankovėmis, vakarais pravers megztinis.
  • Patariame pasiimti žiūronus gyvūnų stebėjimui, prožektorių (kai kur takai prie namelių gali būti silpnai apšviesti) bei repelentų nuo uodų.
  • Parko teritorijose telefono ryšys gali neveikti.
  • Priimami tik po 2005 m. išleisti doleriai.
  • Kelionės maršrutas - apie 2400 km.