Išsami informacija: +370 641 11160
Valiutos kursas: 4.09 (EUR > PLN)

Olympus Thea

Kryptis
Europa, Graikija, Olimpinė Riviera
Kelionės tipas
Poilsinė kelionė
Apgyvendinimas
Olympus Thea
Maitinimas
Viskas įskaičiuota

Vieta:
Platamonas, prie pat Olimpo kalnų papėdės, apsuptas žaliuojančiais alyvmedžiais, vilioja turistus švelnaus smėlio-žvyro paplūdimiu su nuolaidžiu įėjimu į jūrą. Ši vieta spinduliuoja atgaiva ir alsuoja tikra graikiška atmosfera. Olympus Thea viešbutis įsikūręs ant nedidelės kalvos, vos 2 km nuo romantiškos, viduramžiškos Bizantijos laikų Pantelemono tvirtovės. Iki Platamono centro tik 2 km, kursuoja nemokamas viešbučio autobusas. Prie viešbučio yra viešojo transporto stotelė. Pervežimas iš oro uosto užtrunka apie 2 h. Nuo 2018 metų bus pradėtas taikyti turistinis mokestis, kuris sieks 7-10 EUR asmeniui/ savaitei (šis mokestis neįskaičiuotas į bendrą paketo kainą, mokamas viešbutyje, registracijos metu).

Paplūdimys:
Gražus žvyro paplūdimys ,,Platamonas“ – už 900 m, iki jo, kaip ir iki kitų apylinkėje esančių paplūdimių, nemokamai veža viešbučio transportas. Gultai ir skėčiai – už papildomą mokestį. Smėlio paplūdimys ,,Nei Pori“ nutolęs apie 4 km. 

Viešbutyje:
Visą parą veikianti viešbučio registratūra, skoningai įrengtas vestibiulis. Pagrindinis restoranas su terasa, vėsinamas oro kondicionieriumi, baras vestibiulyje, baras prie baseino, du gėlo vandens baseinai, vienas jų – vaikams, skėčiai ir gultai – nemokami, deginimosi terasa, skalbykla – mokama. Paplūdimio rankšluosčiai – už 10 EUR depozitą.

Apgyvendinimas:
Viešbutyje 79 skoningai ir elegantiškai įrengti kambariai:
Standartiniuose dviviečiuose kambariuose galima viena pristatoma vieta (suaugusiam arba vaikui).
Standartiniuose triviečiuose galima apsistoti 3 suaugusiems arba 2 suaugusiems ir 2 vaikams (dviaukštė lova).
Šeimos kambariai: su galimybe apgyvendinti 4 suaugusius arba 2 suaugusius ir 2 vaikus (dviaukštė lova).
Economy tipo kambariuose galima gyventi dviese, šio tipo kambariai neturės balkono arba terasos, gali būti triukšmingesni, su vaizdu į gatvę. 
Visuose įprastuose kambariuose bus balkonas arba terasa su vaizdu į jūrą (išskyrus ekonominės klasės kambarius), individuali oro kondicionavimo sistema, palydovinė televizija, plaukų džiovintuvas, mini baras – mokamas, seifas – mokamas (2 EUR/dienai).


Maitinimas:
„Viskas įskaičiuota“ programa, švediško stalo principu. Pusryčiai (7:30–9:30), pietūs (13:00–14:30) vakarienė (19:30–21:30). Vakarienės metu pageidautina apsirengti oficialiai. Ledai, kava, arbata ir desertai bare prie baseino (11:00–19:30). Nemokami gėrimai (vanduo, gazuoti gėrimai, sultys, kava, arbata, karštas šokoladas) ir vietiniai alkoholiniai gėrimai (stalo vynas, alus, ouzo, brendis) tiekiami viešbučio nurodytuose baruose (11:00–22:00). 

Sporto ir pramoginiai renginiai:
Sporto pramogos paplūdimyje – už papildomą mokestį.

Internetas:
Wi-Fi registratūroje – nemokamas.

Vietinė kategorija:
****

Internetinė svetainė:
www.sanpanteleimon.gr

Mūsų nuomonė:
Viešbučio privalumai – dailiai įrengti kambariai ir išpuoselėtas, didelis sodas su nuostabiu vaizdu į jūrą bei visą Platamoną. Puikus pasirinkimas už prieinamą kainą.

Klientų nuomonė:
4.9 iš 6. Daugiau: http://r.pl/grecja-riwiera-olimpijska-wczasy/olympus-thea

456 EUR asm. / 8 dienos
700 asm. / 15 dienos
Išvykimo data: 2018.05.30

Kelionės programa  

Kelionės sąlygos
Į kelionės kainą įskaičiuota:
 skrydis lėktuvu, oro uosto mokesčiai, pervežimai oro uostas - viešbutis - oro uostas, apgyvendinimas (7 arba 14 viešbučio parų), maitinimas pagal apgyvendinimo aprašymą, lietuviškai kalbančio atstovo paslaugos, draudimas TU Europa. 

Į kainą neįskaičiuota: vietinės ekskursijos, maitinimas (jeigu jis neįtrauktas į viešbučio maitinimo programą), gėrimai maitinimo metu (jei nėra nurodyta kitaip) ir asmeninės išlaidos. 

Į kainą neįskaičiuotas Graikijos turistinis mokestis, įvestas nuo pirmojo 2018 m. ketvirčio ir siekiantis 7-10 EUR asmeniui/ savaitei. Mokestis yra privalomas ir mokamas viešbutyje, apgyvendinimo metu.

Programa
Pirmoji diena
Išvykimas iš Vilniaus. Susitikimas 2 valandoms likus iki skrydžio, nurodytoje RAINBOW susitikimo vietoje. Skrydžio laikus prašome tikrinti: http://r.pl/rozklady.

Nuo antros iki priešpaskutinės dienos
Poilsis prie jūros, saulės vonios, galimybė užsisakyti ekskursijas ir pan.

Paskutinė diena
Išsiregistravimas iš viešbučio pasibaigus paskutinei viešbučio parai, pervežimas į oro uostą, grįžimas į Lietuvą.

Vietinės išvykos

ATĖNAI (1 diena) – kaina apie 45 EUR
Pamatysime Dzeuso šventyklą ir Hadriano arką. Tuomet išvysime Akropolį (šventyklos vartus, Partenoną, Erechtėjoną ir Nikės šventyklą). Nuo Akropolio kalno mums atsivers puikus vaizdas i Pniksą ir Filopapos, Areopagą, Dioniso teatrą ir Herodoto Atikos odeoną. Pereisime per senąsias Agoras, graikiškąją bei romėniškąją su Vėjo Bokštų. Pasigrožėsime Hadriano bibliotekos griuvėsiais, Atėnų katedra ir Konstitucijos aikšte. Apsilankysime Kalimarmaro stadione, kurioje įvyko pirmosios mūsų eroje Olimpinės žaidynės. Anksti vakare išvyksime iš Atėnų. Sustosime pasižvalgyti Termopilų perėjoje, kur įvyko įžymus mušis tarp persų, vadovaujamų Kserkso ir graikų, vadovaujamų Leonido. 

DELFAI - KORINTO KANALAS - ATĖNAI (2 dienos) – kaina apie 110 EUR
Ryte išvykstame per Tesalį ir centrinę Graikiją, Delfų, išgarsėjusių Delfų orakulo dėka, link. Vizito metu išvysime Apolono šventyklą, senovinį teatrą, stadioną, iki šiol keliantį daugybę mįslių, objektą, laikomu vienu iš septynių pasaulio čakrų bei kitas užburiančias vietas. Marmaros regione pamatysime, kur stovėjo Tolosas – vienas iš septynių senovės pasaulio stebuklų ir Kastalijos šaltinį, kuriame kiekvienas įeinantis į šventyklą, nuplaudavo savo galvą, kartu ir visas nuodėmes. Važiuodami pro Tėbus – Oidipo karalystę, nuvyksime iki Elefsinos, iki pat Korinto kanalo, jungiančio Egėjo ir Jonijos jūras. Vakare pasieksime Atėnus – Graikijos sostinę.
Pageidaujantys galės pasivaikščioti vienu seniausių Atėnų kvartalu, kuriame ras daugybę kavinių, barų, restoranų bei suvenyrų parduotuvių. 
Ryte, po pusryčių, ekskursija mieste. Akropolis: Propilėjai, Partenonas, Erechtėjonas, romėnų ir graikų Agoros griuvėsiai, Vėjų Bokštas, Hadriano bibliotekos griuvėsiai ir Atėnų katedra. Konstitucijos aikštėje, netoli Parlamento, prie Nežinomo kario kapo, pamatysime, kaip keičiasi Ezvonų, lengvųjų pėstininkų, apsirengusių tradiciniais rūbais, sargybos pamaina. Pabaigoje pravažiuosime Dzeuso Olimpinę šventyklą – vieną iš didžiausių ir ilgiausių statinių, skirtų Dzeuso vardui garbinti bei Hadriano sieną. Apsilankysime Kalimarmaro stadione, kuriame buvo atkurtos Olimpinės žaidynės.

METEOROS – kaina apie 30 EUR
Į šią vietą keliausime Olimpo kalno papėde ir didžiausia Graikijos lyguma – Tesalska, iki pat pasakiško Kalambakos miestelio, įsikūrusio prie pat Meteorų. Būtent iš čia ir pradėsime vienuolynų, kabančių tarp žemės ir dangaus, pažinimą. Ši vieta turėjo net 24 vienuolynus, išskaptuotus atskirose uolose. Iki šių dienų, deja, išliko tik šeši jų: keturi vyrų ir du moterų. Apsilankysime dviejuose, kuriuose iš arti pažvelgsime į ikonas, senus rankraščius ir fantastiškas freskas. Kalambakoje sustosime ikonų dirbtuvėse, kuriose galėsite įsigyti suvenyrų. Vienuolynų kompleksas įtrauktas į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą kaip kultūros ir gamtos objektas.

OLIMPAS IR PANTELEIMONAS – kaina apie 25 EUR
Vienos dienos kelionė į aukščiausią Graikijos tašką, mitinę Dzeuso ir kitų dievų buveinę. Pirmasis ekspedicijos taškas, iš kurio atsivers nepakartojami vaizdai į Olimpą ir Termos įlanką, 944 m virš jūros lygio. Jį pasieksime kildami stačiais serpantinais. Trumpam užsuksime į Litochorą, vaizdingą miestą Olimpo kalno papėdėje, o po to eisime Enipeo upės tarpekliu. Vėliau aplankysime seną, tačiau unikalų kaimelį, įsikūrusį 600 m virš jūros lygio aukštyje. Čia, 200 m. senumo Platanų medžių šešėlyje, išvysime, kaip atrodė gyvenimas prieš ištisus dešimtmečius. Vizito pabaigoje įžengsime į kryžiuočių pastatytą tvirtovę.

SKIATO SALA – kaina apie 40 EUR
Plauksime žavingo Peliono pusiasalio pakraščiu ir apiplauksime Eubojos salą, kuri yra antra pagal dydį Graikijoje. Ekspedicijos tikslas – Skiatos, žavinga sala, mėgstama turistų poilsio vieta, glostoma nuostabaus klimato, skleidžianti nepamirštamą atostogų nuotaiką. Pasieksime salos sostinę – Skiatos miestą, esantį vaizdingoje įlankoje su uostu. Sustosime Koukounaries įlankoje, kur maždaug dvi valandas praleisime smėlėtame paplūdimyje. Koukounaries – tai neabejotinai gražiausias paplūdimys Skiatose ir gal visoje Graikijoje.

SKOPELOS SALA – kaina apie 55 EUR
Sporado salyne esanti maža sala, skendinti Egėjo jūros vandenyse. Vešliai žaliuojanti augmenija, tradicinė architektūra ir puikūs paplūdimiai, tai – Skopelos. Gyvenimas čia teka graikišku ritmu. Ši sala „Mamma Mia“ kino filmo įkvėpėja. Aplankysime Skopelos sostinę ir pagrindinį salos uostą. Pačiame centre driekiasi nuostabus smėlio paplūdimys, o miestą puošia kerinti architektūra: akmeniniai gatvių labirintai, vieno aukšto pastatai, raudonų čerpių stogais, o iš tavernų sklindantis tradicinių patiekalų aromatas – stipriai vilioja.

GRAIKIŠKAS VAKARAS – kaina apie 25 EUR
Šio vakaro metu įsiliesite į graikų kultūrą, šokius ir muziką. Laukia ištaiginga vakarienė su tikraisiais graikų patiekalais ir besiliejančiu vynu folkloro muzikos fone, kur jums pristatys visus Graikijos šokius: iš žemyninės dalies ir jos salų. Žinoma, bus galimybė pašokti Zorbą, legendinį šokį, atspindintį Graikijos sielą ir žavintį turistus iš viso pasaulio.

Vietinės ekskursijos (kaina orientacinė, be įėjimo bilietų)

Dėmesio! Vietinių ekskursijų aprašymas tiekiamas informaciniais sumetimais ir tai nėra komercinis pasiūlymas. Mes negarantuojame, kad visos čia nurodytos ekskursijos bus įgyvendinamos. Visą sąrašą vietinių ekskursijų su kainomis gausite nuvykę į Graikiją, iš mūsų atstovų. Ekskursijos vedamos lenkų kalba (mažiausiai 15-20 asmenų, priklausomai nuo kelionės). Šias ekskursijas organizuoja ne ,,Rainbow”, bet vietinės agentūros, kurios ir yra atsakingos už programų kokybę, eigą, kainas ir išvykų datas. Atstovas atlieka tik tarpininko vaidmenį. Už vietines ekskursijas nėra galimybės mokėti kreditine kortele.

Papildoma informacija