Išsami informacija: +370 641 11160
Valiutos kursas: 4.09 (EUR > PLN)

Studia Andromahi

Kryptis
Europa, Graikija, Kokino Nero, Kokino Nero
Kelionės tipas
Poilsinė kelionė
Apgyvendinimas
Studia Andromahi
Maitinimas
Be maitinimo

Vieta:
Studija įsikūrusi pačiame Kokino Nero miestelio centre, todėl šalia viešbučio rasite daugybė parduotuvių, kepyklėlę ir užeigą. Kokkino Nero jau tapusi pamėgta Lenkijos turistų vieta. Užeigoje, parduotuvėje ir paplūdimyje kalba lenkiškai. Vakarais yra galimybė pašokti vietiniame gerame klube King Size. Vasara ši vieta tampa gyva, čia atvyksta garsūs Šiaurės ir Rytų Europos muzikantai. Čia daug žalumos, pasivaikščiojimo takų, gydomojo vandens šaltinių. Netoli jūros rasite puikių užkandinių, kavinių, kuriuose galima pavakarieniauti už maždaug 7-10 EUR. Iki oro uosto 3 h kelio. Į kainą neįskaičiuotas miesto mokestis, kuris siekia 3-5 EUR asmeniui / savaitei. Šį mokestį pageidautina susimokėti prieš apsistojant viešbutyje.

Paplūdimys:
Iki plataus smėlio-žvyro paplūdimio tik 300 m. Kokkino Nero garsėja plačiais smėlėtais paplūdimiais – Koutsoupia ir Plati Amos (skėčiai ir gultai nemokami užsisakius gėrimų bare).

Apgyvendinimas:
Erdvūs ir gerai apstatyti dviviečiai kambariai; virtuvės komplektas (šaldytuvas, viryklė, indai ir įrankiai); vonios kambarys su nedideliu balkonu. Yra palydovinė TV. Kambarinių viešbutyje nėra. Nėra galimybės pristatyti lovos kūdikiams.

Maitinimas:
Maitinimo nėra. Už papildomą mokestį galite įsigyti „viskas įskaičiuota“ programą viešbutyje Aqua Rosa(už 500 m nuo apartamentų); pusryčiai ir vakarienė (švediškas stalas). Pietums souvlaka ar moussaka kartu su sriuba, salotomis, vaisiais ir desertu. Nevaržomas alkoholinių gėrimų kiekis, vietiniai alkoholiniai gėrimai nuo 10:00-22:00  (alus, vynas ouzo, tsipouro, brendis, kokteiliai). Įsigijus „viskas įskaičiuotą light“ paketą, galite naudotis baru „lenkų zonoje“. Šiame bare rasite gaiviųjų gėrimų ir alkoholinių gėrimų: alaus, balto ir raudono vyno.

Sporto ir renginių programa:
„Lenkų Zona“. Neįmanoma nepasinaudoti proga! Žaidimai, konkursai, sporto renginiai, teminiai vakarėliai, grilio patiekalai ir naujos pažintys. Labai Lenkiška ir visuomet su šypsena! Kviečiame septynias dienas per savaitę nuo  18.00 do 23.00; nuo balandžio 28 iki birželio 10.

Internetas:
Nemokamas belaidis internetas.

Vietinė kategorija:
Trys rakteliai.

Mūsų nuomonė:
Ekonomiškas sprendimas Jūsų atostogoms. Prieinamos atostogos be maitinimo, puikiai tiks tiems, kas nori didžiąja laiko dalį praleisti keliaudami. Norintys įsigyti ,,viskas įskaičiuota” paketą taip pat nenusivils - čia jis siūlomas už prieinamą kainą. Nuo šių metų vasaros siūloma naujiena - Lenkų zona, kurioje tikrai smagiai praleisite laiką!

256 EUR asm. / 8 dienos
476 asm. / 15 dienos
Išvykimo data: 2018.08.15

Kelionės programa  

Kelionės sąlygos
Į kelionės kainą įskaičiuota:
 skrydis lėktuvu, oro uosto mokesčiai, pervežimai oro uostas - viešbutis - oro uostas, apgyvendinimas (7 arba 14 viešbučio parų), maitinimas pagal apgyvendinimo aprašymą, lietuviškai kalbančio atstovo paslaugos, draudimas TU Europa. 

Į kainą neįskaičiuota: vietinės ekskursijos, maitinimas (jeigu jis neįtrauktas į viešbučio maitinimo programą), gėrimai maitinimo metu (jei nėra nurodyta kitaip) ir asmeninės išlaidos. 

Į kainą neįskaičiuotas Graikijos turistinis mokestis, įvestas nuo pirmojo 2018 m. ketvirčio ir siekiantis 7-10 EUR asmeniui/ savaitei. Mokestis yra privalomas ir mokamas viešbutyje, apgyvendinimo metu.

Programa
Pirmoji diena
Išvykimas iš Vilniaus. Susitikimas 2 valandoms likus iki skrydžio, nurodytoje RAINBOW susitikimo vietoje. Skrydžio laikus prašome tikrinti: http://r.pl/rozklady.

Nuo antros iki priešpaskutinės dienos
Poilsis prie jūros, saulės vonios, galimybė užsisakyti ekskursijas ir pan.

Paskutinė diena
Išsiregistravimas iš viešbučio pasibaigus paskutinei viešbučio parai, pervežimas į oro uostą, grįžimas į Lietuvą.

Vietinės išvykos

METEOROS – kaina apie 57 EUR 
Meteoros – uolos kybančios danguje. Ši vieta paskelbta aštuntuoju pasaulio stebuklu ir daugelis sutiks, kad tai viena labiausiai kvapą gniaužiančių vietų visoje Graikijoje. Kelionės maršrutas driekiasi Olimpo kalnų masyvu, mitine dievų buveine, apdainuota daugybės senovės poetų, Tembų slėniu. Unikalios Meteoros uolos susiformavo sukurdamos beveik vertikalius akmens masyvų blokus, kylančius į kelių šimtų metrų aukštį, kuriuose viduramžių vienuoliai įkurdino šventoves. Iki šiandien veikia šeši vienuolynai, kviečiantys pasigrožėti dangiškomis freskomis. Vienuolio Teofano Kretiečio kurtos ikonos, pergamentai, bulės, knygos, Balkanų karalių pasirašyti dokumentai, apdarai ir liturginės relikvijos, leis sužinoti apie XII-XVI a. gyvenimą. Bus galimybė praleisti laiką Kalambakoje, įsigyti suvenyrų ir paragauti vietinių patiekalų.

ATĖNAI (1 diena) – kaina apie 45 EUR
Pamatysime Dzeuso šventyklą ir Hadriano arką. Tuomet išvysime Akropolį (šventyklos vartus, Partenoną, Erechtėjoną ir Nikės šventyklą). Nuo Akropolio kalno mums atsivers puikus vaizdas i Pniksą ir Filopapos, Areopagą, Dioniso teatrą ir Herodoto Atikos odeoną. Pereisime per senąsias Agoras, graikiškąją bei romėniškąją ir Vėjų Bokštą. Pasigrožėsime Hadriano bibliotekos griuvėsiais, Atėnų katedra ir Konstitucijos aikšte. Apsilankysime Kalimarmaro stadione, kurioje įvyko pirmosios mūsų eroje Olimpinės žaidynės. Anksti vakare išvyksime iš Atėnų. Sustosime pasižvalgyti Termopilų perėjoje, kur įvyko įžymus mušis tarp persų, vadovaujamų Kserkso ir graikų, vadovaujamų Leonido. 

OLIMPAS IR PANTELEIMONAS – kaina apie 25 EUR
Vienos dienos kelionė į aukščiausią Graikijos tašką, mitinę Dzeuso ir kitų dievų buveinę. Pirmasis ekspedicijos taškas, iš kurio atsivers nepakartojami vaizdai į Olimpą ir Termos įlanką, 944 m virš jūros lygio. Jį pasieksime kildami stačiais serpantinais. Trumpam užsuksime į Litochorą, vaizdingą miestą Olimpo kalno papėdėje, o po to eisime Enipeo upės tarpekliu. Vėliau aplankysime seną, tačiau unikalų kaimelį, įsikūrusį 600 m virš jūros lygio aukštyje. Čia, 200 m. senumo Platanų medžių šešėlyje, išvysime, kaip atrodė gyvenimas prieš ištisus dešimtmečius. Vizito pabaigoje įžengsime į kryžiuočių pastatytą tvirtovę.

SKIATO SALA – kaina apie 40 EUR
Plauksime žavingo Peliono pusiasalio pakraščiu ir apiplauksime Eubojos salą, kuri yra antra pagal dydį Graikijoje. Ekspedicijos tikslas – Skiatos, žavinga sala, mėgstama turistų poilsio vieta, glostoma nuostabaus klimato, skleidžianti nepamirštamą atostogų nuotaiką. Pasieksime salos sostinę – Skiatos miestą, esantį vaizdingoje įlankoje su uostu. Sustosime Koukounaries įlankoje, kur maždaug dvi valandas praleisime smėlėtame paplūdimyje. Koukounaries – tai neabejotinai gražiausias paplūdimys Skiatose ir gal visoje Graikijoje.

SKOPELOS SALA – kaina apie 55 EUR
Sporado salyne esanti maža sala, skendinti Egėjo jūros vandenyse. Vešliai žaliuojanti augmenija, tradicinė architektūra ir puikūs paplūdimiai, tai – Skopelos. Gyvenimas čia teka graikišku ritmu. Ši sala „Mamma Mia“ kino filmo įkvėpėja. Aplankysime Skopelos sostinę ir pagrindinį salos uostą. Pačiame centre driekiasi nuostabus smėlio paplūdimys, o miestą puošia kerinti architektūra: akmeniniai gatvių labirintai, vieno aukšto pastatai, raudonų čerpių stogais, o iš tavernų sklindantis tradicinių patiekalų aromatas – stipriai vilioja. 

„JEEP ADVENTURE“ – kaina apie 30 EUR
Ekspedicija stiprių įspūdžių mėgėjams, kalnų užkariautojams, dievinantiems saulę ir vėją plaukuose. Osos kalnai lydės jus nuostabiais kraštovaizdžiais ir nepaliesta gamta. Laisvas laikas užkandžiams prie laužo. Mūsų laukia tradiciniai graikų šokiai, žaidimai ir staigmenos.

Vietinės ekskursijos (kaina orientacinė, be įėjimo bilietų)

Dėmesio! Vietinių ekskursijų aprašymas tiekiamas informaciniais sumetimais ir tai nėra komercinis pasiūlymas. Mes negarantuojame, kad visos čia nurodytos ekskursijos bus įgyvendinamos. Visą sąrašą vietinių ekskursijų su kainomis gausite nuvykę į Graikiją, iš mūsų atstovų. Ekskursijos vedamos lenkų kalba (mažiausiai 15-20 asmenų, priklausomai nuo kelionės). Šias ekskursijas organizuoja ne ,,Rainbow”, bet vietinės agentūros, kurios ir yra atsakingos už programų kokybę, eigą, kainas ir išvykų datas. Atstovas atlieka tik tarpininko vaidmenį. Už vietines ekskursijas nėra galimybės mokėti kreditine kortele.

Papildoma informacija