Išsami informacija: +370 641 11160
Valiutos kursas: 4.2 (EUR > PLN)

Kalypso

Kryptis
Europa, Graikija, Olimpinė Riviera
Kelionės tipas
Poilsinė kelionė
Apgyvendinimas
Kalypso
Maitinimas
Be maitinimo

Vieta:
Jaukus, stilingai įrengtas viešbutis, įsikūręs puikioje vietoje – prie pagrindinės Kokino Nero gatvės. Netoli viešbučio, vos už 100 m rasite kepyklėlę ir parduotuvių. Šis kaimelis itin pamėgtas lenkų turistų. Vasarą ši vieta tampa gyvybinga. Jus lydės ne tik graikų svetingumas ir lepins šilta jūra, bet aptiksite nemažai lenkų kultūros akcentų (patiekalai kavinėse, lenkų kalba kalbantys pardavėjai, o vakarais kviečiame apsilankyti šokiuose ,,King Size” klube, kur galėsite išgerti lenkiško alaus arba Žubruvkės. Prie jūros rasite puikių užkandinių, kavinių, kuriuose galima skaniai ir nebrangiai pavalgyti: pietūs kainuos 7-10 EUR. Pervežimas oro uostas viešbutis trunka apie 3 valandas. Nuo 2018 metų bus pradėtas taikyti turistinis mokestis, kuris sieks 3-5 EUR asmeniui/ savaitei (šis mokestis neįskaičiuotas į bendrą paketo kainą, mokamas viešbutyje, registracijos metu).

Paplūdimys:
Iki smėlio-žvyro paplūdimio tik 250 m. Kokino Nero apylinkėse galėsite aplankyti ir kitus smėlio paplūdimius: ,,Koutsoupia” ir ,,Plati Amos” (užsisakius gėrimų bare, skėčiai ir gultai – nemokami).

Viešbutyje:
Nedidelis lauko baseinas, gultai ir skėčiai prie baseino – nemokamai.

Apgyvendinimas:
Erdvūs ir gerai įrengti kambariai išplanavimo studio tipo kambariai, atitinkantys miegamojo-svetainės funkcijas, turi įrengtą virtuvės erdvę (šaldytuvas, viryklė, indai, įrankiai). Numeriuose: nedidelis balkonas arba terasa (su lauko baldais), palydovinė televizija, oro kondicionierius (individualiai valdomas už papildomą mokestį – 5 EUR/ parai). Kambariai tvarkomi savarankiškai. Nėra rankšluosčių ir lovelės kūdikiams.

Maitinimas:
Maitinimo nėra. Už papildomą mokestį galite įsigyti „viskas įskaičiuota light“ maitinimo programą viešbutyje ,,Aqua Rosa”, esančiame ant jūros kranto, nuo Kalypso nutolusiame apie 350 m: pusryčiai ir vakarienė – švediško stalo principu, pietums – souvlaki arba moussaka tipo patiekalas su priedais, taip pat tiekiama sriuba, salotos, desertui – vaisiai. Neribotas kiekis nealkoholinių ir vietinės gamybos alkoholinių gėrimų nuo 10:00–22:00 (alus, vynas, ouzo, tsipouro, brendis, kokteiliai). Įsigijus ,,viskas įskaičiuota light“ paketą, galite naudotis baru, esančiu ,,Lenkų Zonoje“. Yra galimybė primokėti tik už baro paslaugas ,,Lenkų Zonoje“, jame tiekiami gaivieji bei alkoholiniai gėrimai: alus, baltas ir raudonas vynas (nuo 18:00–22:00).

Sporto ir pramoginiai renginiai:
„Lenkų Zona“. Neįmanoma nepasinaudoti proga! Žaidimai, konkursai, sporto renginiai, teminiai vakarėliai, kepsninėje ruošiami patiekalai ir naujos pažintys. Viskas lenkų kalba ir visuomet su šypsena! Kviečiame septynias dienas per savaitę nuo 18:00 iki 23:00, nuo balandžio 28 iki spalio 10 dienos.

Internetas:
Viešbučio teritorijoje veikia belaidis interneto ryšys.

Vietinė kategorija:
3 rakteliai

Mūsų nuomonė:
Rekomenduojame dėl puikiai įrengtų kambarių, naujo baseino ir patogios viešbučio įsikūrimo vietos – visuomet būsite įvykių centre. Geras kainos ir kokybes santykis.

Klientų nuomonė:
5.3 iš 6. Daugiau: http://r.pl/grecja-kokkino-nero-wczasy/kalypso

385 EUR asm. / 8 dienos
559 asm. / 15 dienos
Išvykimo data: 2018.07.11

Kelionės programa  

Kelionės sąlygos
Į kelionės kainą įskaičiuota:
 skrydis lėktuvu, oro uosto mokesčiai, pervežimai oro uostas - viešbutis - oro uostas, apgyvendinimas (7 arba 14 viešbučio parų), maitinimas pagal apgyvendinimo aprašymą, lietuviškai kalbančio atstovo paslaugos, draudimas TU Europa. 

Į kainą neįskaičiuota: vietinės ekskursijos, maitinimas (jeigu jis neįtrauktas į viešbučio maitinimo programą), gėrimai maitinimo metu (jei nėra nurodyta kitaip) ir asmeninės išlaidos. 

Į kainą neįskaičiuotas Graikijos turistinis mokestis, įvestas nuo pirmojo 2018 m. ketvirčio ir siekiantis 7-10 EUR asmeniui/ savaitei. Mokestis yra privalomas ir mokamas viešbutyje, apgyvendinimo metu.

Programa
Pirmoji diena
Išvykimas iš Vilniaus. Susitikimas 2 valandoms likus iki skrydžio, nurodytoje RAINBOW susitikimo vietoje. Skrydžio laikus prašome tikrinti: http://r.pl/rozklady.

Nuo antros iki priešpaskutinės dienos
Poilsis prie jūros, saulės vonios, galimybė užsisakyti ekskursijas ir pan.

Paskutinė diena
Išsiregistravimas iš viešbučio pasibaigus paskutinei viešbučio parai, pervežimas į oro uostą, grįžimas į Lietuvą.

Vietinės išvykos

METEOROS – kaina apie 57 EUR 
Meteoros – uolos kybančios danguje. Ši vieta paskelbta aštuntuoju pasaulio stebuklu ir daugelis sutiks, kad tai viena labiausiai kvapą gniaužiančių vietų visoje Graikijoje. Kelionės maršrutas driekiasi Olimpo kalnų masyvu, mitine dievų buveine, apdainuota daugybės senovės poetų, Tembų slėniu. Unikalios Meteoros uolos susiformavo sukurdamos beveik vertikalius akmens masyvų blokus, kylančius į kelių šimtų metrų aukštį, kuriuose viduramžių vienuoliai įkurdino šventoves. Iki šiandien veikia šeši vienuolynai, kviečiantys pasigrožėti dangiškomis freskomis. Vienuolio Teofano Kretiečio kurtos ikonos, pergamentai, bulės, knygos, Balkanų karalių pasirašyti dokumentai, apdarai ir liturginės relikvijos, leis sužinoti apie XII-XVI a. gyvenimą. Bus galimybė praleisti laiką Kalambakoje, įsigyti suvenyrų ir paragauti vietinių patiekalų.

ATĖNAI (1 diena) – kaina apie 45 EUR
Pamatysime Dzeuso šventyklą ir Hadriano arką. Tuomet išvysime Akropolį (šventyklos vartus, Partenoną, Erechtėjoną ir Nikės šventyklą). Nuo Akropolio kalno mums atsivers puikus vaizdas i Pniksą ir Filopapos, Areopagą, Dioniso teatrą ir Herodoto Atikos odeoną. Pereisime per senąsias Agoras, graikiškąją bei romėniškąją ir Vėjų Bokštą. Pasigrožėsime Hadriano bibliotekos griuvėsiais, Atėnų katedra ir Konstitucijos aikšte. Apsilankysime Kalimarmaro stadione, kurioje įvyko pirmosios mūsų eroje Olimpinės žaidynės. Anksti vakare išvyksime iš Atėnų. Sustosime pasižvalgyti Termopilų perėjoje, kur įvyko įžymus mušis tarp persų, vadovaujamų Kserkso ir graikų, vadovaujamų Leonido. 

OLIMPAS IR PANTELEIMONAS – kaina apie 25 EUR
Vienos dienos kelionė į aukščiausią Graikijos tašką, mitinę Dzeuso ir kitų dievų buveinę. Pirmasis ekspedicijos taškas, iš kurio atsivers nepakartojami vaizdai į Olimpą ir Termos įlanką, 944 m virš jūros lygio. Jį pasieksime kildami stačiais serpantinais. Trumpam užsuksime į Litochorą, vaizdingą miestą Olimpo kalno papėdėje, o po to eisime Enipeo upės tarpekliu. Vėliau aplankysime seną, tačiau unikalų kaimelį, įsikūrusį 600 m virš jūros lygio aukštyje. Čia, 200 m. senumo Platanų medžių šešėlyje, išvysime, kaip atrodė gyvenimas prieš ištisus dešimtmečius. Vizito pabaigoje įžengsime į kryžiuočių pastatytą tvirtovę.

SKIATO SALA – kaina apie 40 EUR
Plauksime žavingo Peliono pusiasalio pakraščiu ir apiplauksime Eubojos salą, kuri yra antra pagal dydį Graikijoje. Ekspedicijos tikslas – Skiatos, žavinga sala, mėgstama turistų poilsio vieta, glostoma nuostabaus klimato, skleidžianti nepamirštamą atostogų nuotaiką. Pasieksime salos sostinę – Skiatos miestą, esantį vaizdingoje įlankoje su uostu. Sustosime Koukounaries įlankoje, kur maždaug dvi valandas praleisime smėlėtame paplūdimyje. Koukounaries – tai neabejotinai gražiausias paplūdimys Skiatose ir gal visoje Graikijoje.

SKOPELOS SALA – kaina apie 55 EUR
Sporado salyne esanti maža sala, skendinti Egėjo jūros vandenyse. Vešliai žaliuojanti augmenija, tradicinė architektūra ir puikūs paplūdimiai, tai – Skopelos. Gyvenimas čia teka graikišku ritmu. Ši sala „Mamma Mia“ kino filmo įkvėpėja. Aplankysime Skopelos sostinę ir pagrindinį salos uostą. Pačiame centre driekiasi nuostabus smėlio paplūdimys, o miestą puošia kerinti architektūra: akmeniniai gatvių labirintai, vieno aukšto pastatai, raudonų čerpių stogais, o iš tavernų sklindantis tradicinių patiekalų aromatas – stipriai vilioja. 

„JEEP ADVENTURE“ – kaina apie 30 EUR
Ekspedicija stiprių įspūdžių mėgėjams, kalnų užkariautojams, dievinantiems saulę ir vėją plaukuose. Osos kalnai lydės jus nuostabiais kraštovaizdžiais ir nepaliesta gamta. Laisvas laikas užkandžiams prie laužo. Mūsų laukia tradiciniai graikų šokiai, žaidimai ir staigmenos.

Vietinės ekskursijos (kaina orientacinė, be įėjimo bilietų)

Dėmesio! Vietinių ekskursijų aprašymas tiekiamas informaciniais sumetimais ir tai nėra komercinis pasiūlymas. Mes negarantuojame, kad visos čia nurodytos ekskursijos bus įgyvendinamos. Visą sąrašą vietinių ekskursijų su kainomis gausite nuvykę į Graikiją, iš mūsų atstovų. Ekskursijos vedamos lenkų kalba (mažiausiai 15-20 asmenų, priklausomai nuo kelionės). Šias ekskursijas organizuoja ne ,,Rainbow”, bet vietinės agentūros, kurios ir yra atsakingos už programų kokybę, eigą, kainas ir išvykų datas. Atstovas atlieka tik tarpininko vaidmenį. Už vietines ekskursijas nėra galimybės mokėti kreditine kortele.

Papildoma informacija