Išsami informacija: +370 641 11160
Valiutos kursas: 4.22 (EUR > PLN)

Kinija - auksinio drakono krašte (CHT)

Kryptis
Azija, Kinija, Sianas
Kelionės tipas
Pažintinė kelionė
Apgyvendinimas
Zakwaterowanie CHT
Maitinimas
Kaip nurodyta programoje

Pekinas ir uždraustasis miestas • Didžioji siena ir Kinų opera • Unikali Terakos armija Siane • Šaolino šventykla • Sudžou – Venecijos rytai • Šanchajus – rytų ir vakarų mišinys

1197 EUR asm. / 12 dienos
Išvykimo data: 2019.03.18

Kelionės programa  

1 diena 
Grupė susirenka Varšuvos Šopeno oro uoste. Rainbow yra įsikuręs ,,Travel Agency“ zonoje (tarp B ir C zonų, netoli ,,Virgin“ parduotuvės). Tiesioginis skrydis į Pekiną. 
 
2 diena 
Atvykimas į Pekiną. Turo metu po miestą pamatysime Tian‘anmeno istorinį centrą. Vakarienė, po kurios lankysime Lee Garden operos teatrą (nėra specialių reikalavimų aprangai). Pervežimas į viešbutį. Nakvynė viešbutyje Pekine. 

3 diena 
Po pusryčių tęsime Pekine: mūsų laukia imperatoriškieji rūmai, Mingų dinastijos vasaros rezidencija. Po pietų lankysimės fermoje, kurioje auginami gėlavandeniai perlai. Čia galėsite įsigyti puikių suvenyrų. Žinoma, aplankysime ir Didžiąją Kinijos sieną, Čin dinastijos pastatytą dar prieš 2000 metų, tam kad būtų atremtos Mongolų ir Turkų atakos. Skirsime laiko pietums. Užbaigsime kelionę Paukščio lizdu vadinamame olimpinių žaidynių stadione. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Pekine. 

4 diena 
Po pusryčių, išsiregistruojame iš viešbučio ir išvykstame į Pekiną, kuriame aplankysime: Dangaus šventyklą, Uždraustąjį Miestą, Imperatoriškuosius rūmus, kurie net iki XX a. pradžios nebuvo pasiekiami paprastiems žmonėms. Rikšomis pasieksime Pekino senamiestį, kur pamatysite charakteringuosius išlikusius hutong namelius. Skirsime laiko pietums, o vakarienei ragausime tradicinės Penkino anties. Pervežimas į traukinių stotį. Kelionė per naktį traukiniu į Sianą. Nakvynė traukinyje, miegamuosiuose keturviečiuose kupė. 
Įspėjimas! Keliauti galima tik su rankiniu bagažu (pagrindinis bagažas pervežamas atskira transporto priemone, tad nebus prieinamas). Patariame vežtis kartu su savimi kelioninį krepšį. 
(Maršrutas apie 1100 km). 

5 diena 
Po pusryčių skirsime dieną Siano apžiūrėjimui. Pamatysime Didžiąją Laukinių Žąsų pagodą (Dayan Ta), kurioje yra Budistų raštai, senojo miesto sienos ir Didžioji Mečetė – pastatas, vienijantis Islamo ir Kinijos tradicijas. Skirsime laiko pietums. Vakarienės metu vyks tradicinis folklorinis pasirodymas ,,Tang Dynasty“. Nakvynė viešbutyje. 
 
6 diena 
Po pusryčių tęsime pažintį su Sianu. Lankysimės Terakota Armijos muziejuje – kelių tūkstančių kareivių skulptūrėlių ekspozicijoje, kurių istorija siekia I a. p.m.e. Po pietų važiuosime link Luojango. Vakarienė ir apgyvendinimas. (Maršrutas apie 370 km). 
 
7 diena 
Po pusryčių, išsiregistruojame iš viešbučio ir važiuojame link Longmeno grotos (Longmen Shiku), kur išvysime virš Yi upės esančias išraižytas Budos atvaizdais uolas. Galėsime įvertinti, kiek, iš daugiau nei 100,000 raižinių, sukurtų V–IX a. yra išlikusių. Vėliau lankysimės Šaolino vienuolyne, kurioje nuo VI a. Budistų vienuoliai daugelį metų treniravo ir ugdė kūną ir mintis, kol tapdavo kovų menų žinovai. Matysime Budistų šventyklą ir jo Pagodų mišką – kelių šimtmečių senumo vienuolių kapavietes. Taip pat turėsime progos pamatyti jaunųjų kovos menų studentų pasirodymą. Objektų lankymo metu skirsime laiko pietums. Važiuosime link Džengdžou. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje. (Maršrutas apie 190 km). 
 
8 diena 
Po pusryčių, išsiregistruojame iš viešbučio ir keliaujame į traukinių stotį, iš kur judėsime link Sudžou arba Šanchajaus (kelionė truks apie 7 h). Atvykus, kruizas didžiuoju kanalu Sudžou. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje. Norintys galės pasivaikščioti miesto centre. (Maršrutas apie 900 km). 

9 diena 
Po pusryčių paliekame viešbutį ir vykstame į Tinklų Meistro sodą, XII a. miestelio prototipą. 
Lankysimės šilko gamykloje, kur bus atskleistos visos šilko gaminimo paslaptys. Čia galėsite įsigyti net ir pačių įmantriausių audinių. Aplankysime Tonglį, miestelį ant vandens. Skirsime laiko pietums. Važiuojame į Šanchajų vakarienei ir nakvynei. Vakarą skirsime naktiniam Šanchajui, plauksime kruizu Huangpu upe, grožėsimės dangoraižiais, simbolizuojančiais Naujosios Kinijos ekonominę galią bei Vaitano (Bando) XIX–XX a. art deco. (Kainuos papildomai, apie 30 USD). (Maršrutas apie 120 km). 

10 diena 
Po pusryčių, tyrinėsime Šanchajų, neretai vadinamą rytų Paryžiumi. Tai gražus ir turtingas industrinis miestas. Galimybė keliauti ,,skrendančiu traukiniu“ – Maglevu, kuris išvysto 431 km/ h greitį. (Kainuos apie 25 USD). Pasivaikščiosime po Bandą (Vaitaną), neokolonistiniai pastatai primins 1930–ųjų Niujorką. Aplankysime pagrindinę parduotuvių gatvę Šanchajuje – Nankino (Nanjing), kur turėsite pakankamai laiko apsipirkimui. Skirsime laiko pietums. Norintys, už papildomą (apie 35 USD) mokestį, galės pakilti į Šanchajaus IFC terasą arba Šanchajaus bokštą, iš kurio galėsite mėgautis atsiveriančia miesto panorama. Po pietų lankysime Nacionalinį muziejų. Po vakarienės grįšime į viešbutį nakvynei. Vakare galėsite sudalyvauti įspūdingiausiame akrobatikos renginyje Kinijoje – ,,ERA–Intersection of Time“. (Kainuos papildomai apie 35 USD. Kaina ir dalyvavimas priklausys nuo laisvų bilietų kiekio). (Maršrutas apie 20 km). 

11 diena 
Po pusryčių tęsime Šanchajuje: Nefrito Budos šventykla su dviejų metrų, sveriančia toną, gausiai dekoruota statula. Taip pat nuostabią Šanchajus miesto planavimo parodų centrą, kur matysime daug objektų, bylojančių apie miesto raidą. Skirsime laiko pietums. Po pietų traukinys į Pekiną. Pasieksime viešbutį apie 23:00.  
 
12 diena 
Po ankstyvų pusryčių, pervežimas į oro uostą. Tiesioginis skrydis į Varšuvą.  
 
Įspėjimai: 

- Programos punktai gali būti pakeisti, ar sukeičiami vietomis.  
- Atstovas neveda ekskursijų muziejuose. 

Papildoma informacija  

Inne

Uwaga! Osoby wizujące się we własnym zakresie również zobowiązane są do przesłania skanów paszportów w terminie i na adres podany w informatorze wizowym (są one niezbędne do finalizacji rezerwacji w Chinach).

Obsługa grupy w systemie TOUR GUIDE.
Jest to bezprzewodowy system oprowadzania grup, umożliwiający Klientowi wygodny sposób zwiedzania. Przeczytaj więcej o tour guide.

Klientų atsiliepimai

Klientai vertina šį turą 5.5 iš 6. Daugiau:  http://r.pl/chiny-w-krainie-zlotego-smoka/zakacja

Kelionės sąlygos

Į kelionės kainą įskaičiuota:  
tiesioginis skrydis (arba su persėdimu Stambule), oro uosto mokesčiai, apgyvendinimas viešbučiuose (8 nakvynės), 1 naktis traukinyje, maitinimas pagal programą, lenkų atstovo ir vietinio gido pagalba, kelionės programa, TU Europa draudimas (NNW, KL, CP ir bagažas). 

Į kelionės kainą neįskaičiuota:  
Kinijos viza, vizos įforminimas, įėjimas į lankytinus objektus, operos bilietai, ,,Tang Dynasty“ pasirodymas, arbatpinigiai vietiniams gidams, vairuotojams (programos paketo kaina apie $ 305, mokama vietoje atstovui). Papildomos ekskursijos, maistas ir gėrimai, kitos asmeninės išlaidos

Viza

Reikalinga viza į Kiniją.

Wizy - informacje dla sprzedawców

Paszport
-
W celu uzyskania wizy chińskiej należy najpóźniej na 21 dni przed terminem rozpoczęcia wycieczki wysłać do oddziału Rainbow (Al. Jana Pawła II 52/54; 00-152 w Warszawie następujące dokumenty:
* paszport (musi być ważny minimum 6 miesięcy od daty zakończenia imprezy i musi posiadać co najmniej 6 wolnych, sąsiadujących ze sobą stron - 3 kartki!)
* kserokopię (może być czarno-biała) strony paszportu zawierającej dane Klienta,
* wypełniony RĘCZNIE wniosek wizowy (dostępny w biurach podróży),
Uwaga! Podpis na wniosku musi być identyczny z podpisem w paszporcie!!! Jeżeli dziecko nie ma podpisu w paszporcie - pkt. 6 wypełnia rodzic/opiekun i podpisuje się swoim podpisem w imieniu dziecka (w takim przypadku prosimy pozostawić pkt. 7 bez podpisu).
* 1 zdjęcie 3,5 cm x 4,5 cm (kolorowe, aktualne, zrobione przodem do obiektywu), przyklejone do wniosku.
- W terminie poniżej 21 dni przed rozpoczęciem wycieczki nie są możliwe zmiany danych uczestników. Klienci posługujący się innymi paszportami niż polskie zobowiązani są do uzyskania odpowiednich wiz we własnym zakresie. Wszelkie informacje dotyczące procedur wizowych zamieszczone w ofercie odnoszą się do obywateli polskich.