Išsami informacija: +370 641 11160
Valiutos kursas: 4.21 (EUR > PLN)

Skrydis iš Vilniaus

CHALKIDIKĖS PUSIASALIS, nusidriekęs į pietus nuo Salonikų, yra tapęs vienu didžiausiu šios Graikijos dalies traukos centrų. Chalkidikė tai maždaug 500 km ruožas su paplūdimiais, pušynais, uolomis, kupinas paslapčių, tokių kaip uždara autonominė monastinė Šventojo Kalno valstybė, kurią galima apžiūrėti tik nuo pakrantės. 
OLIMPINĖ RIVJERA
yra ramios Egėjo jūros skalaujama Graikijos dalis, garsėjanti saulėtu oru ir gražiausiais paplūdimiais. Aukšti Olimpo kalnai efektyviai sustabdo žemyninį orą ir didžiąją metų dalį neleidžia debesims uždengti saulės. Europos kultūros paminklų artumas pritraukia milijono lankytojų, kasmet apsilankančių šiaurinėje Graikijoje, dėmesį. Niekas geriau už graikus nežino kas yra palaima ir linksmybės, dėl to, ši vieta yra puiki poilsiui. 
KOKINO NERO gaivins kalnų klimatu, neleidžiančiu perkaisti, o atostogos medžių pavėsyje pranoks bet kurio kurorto šurmulį. Vieta, kurią jau spėjo pamėgti svečiai iš Lenkijos, siūlo unikalią atostogų kombinaciją: graikišką atmosferą ir Baltijos jūros klimatą. Jei pasiilgote saulės, ramybės, puikaus oro ir norite jaustis kaip namie – atvykite į Kokino Nero. Baruose ir parduotuvėse jau skamba mūsų krašte pamėgta muzika, jaukiose tavernose jus pasitiks su daugiakalbiu valgiaraščiu ir mielai papasakos, kokį graikišką patiekalą rinktis. 

data nuo
Suaugę (18+)
Vaikai (iki 18)
Papildomas filtravimas